بلاگ

راهنمای خرید کادوی ولنتاین برای پسرها و آقایان در سال 1401

راهنمای خرید کادوی ولنتاین برای پسرها و آقایان

 جشن گرفتن روز ولنتاین رابطه شما را تقویت می کند. شاید به این فکر باشید کادو خوب ولنتاین برای پسر چه می تواند باشد؟ چطور می توانم هدیه ولنتاین مردانه مناسب پیدا کنم؟ کادوی ولنتاین برای آقایان چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

هدیه ولنتاین چه ربطی به عشق دارد؟

روز ولنتاین یک سنت قدیمی است که ریشه آن به دوران رومیان باز می گردد، اما امروزه بیشتر به یک رفتار پر هزینه بین افراد تغییر شکل داده است. در این نوشته قصد داریم به بررسی مواردی که می توان از آن برای کادو ولنتاین برای پسر و یا هدیه ولنتاین مردانه استفاده کرد بپردازیم.

سالیانه پول های زیادی توسط مردم برای هدایای روز ولنتاین هزینه می شود و به طور متوسط مردان دو برابر زنان هزینه می کنند و مبالغی را برای هدیه می پردازند. اما واقعا چقدر برای شما مهم است که برای روز ولنتاین به عزیزتان هدیه بدهید؟

این یک حقیقت مطلق است که با پول نمی توان عشق خرید، اما هدیه دادن بسیار بیشتر از آن چیزی است که ما از آن آگاه هستیم. دانشمندان دریافته اند که هدیه دادن رفتار جهانی بشریت است و نوعی معامله متقابل یا مبادله است که به ایجاد روابط کمک می کند.

ارزش واقعی هدیه در پشت سطح کم عمق مبادله اشیاء مادی پنهان است.

علم پشت هدیه دادن در روز ولنتاین

هدیه دادن فقط مظهر مصرف گرایی مدرن نیست، بلکه در هسته خود، جلوه ای از اجتماعی بودن است. روابط بخش مهمی از زندگی هر فرد و همچنین جامعه به عنوان یک کل است، و از طریق هدیه دادن، ما رابطه ای را برقرار می کنیم که قبلاً وجود نداشته است یا یک رابطه موجود را دوباره برقرار می کنیم. عمل متقابل بخشی ضمنی از هدیه دادن است.

هدایایی که ما می دهیم هدف هدیه دادن نیست، آنچه واقعا مهم است عمل هدیه دادن و رابطه پشت آن است.

آنچه مهم است این است که ارزش هدیه در ارزش پولی آن نیست، بلکه در نماد آن نهفته است. شما فقط پول هزینه نمی کنید بلکه، توجه، فداکاری، عشق را نشان می دهید. شما مجبور نیستید حتما هدیه ای بخرید، می توانید آن را بپزید،  یا خودتان آن را درست کنید یا حتی می توانید فقط یک پیام شخصی عاشقانه روی یک برگه بنویسید.

پیدا کردن هدیه ولنتاین مردانه چندان سخت نیست

اکنون که می دانید چرا هدیه دادن مهم است، ممکن است احساس کنید تحت فشار هستید، اما نگران نباشید. خرید هدیه مناسب برای مردان در واقع آنقدرها هم سخت نیست، به خصوص زمانی که برای کسی باشد که دوستش داریم.

به یاد داشته باشید، چیزی به نام هدیه عالی وجود ندارد. هدایای خوب و هدایای به اندازه کافی خوب وجود دارد. هدایای خوب نشان می دهد که شما چقدر شریک زندگی خود را می شناسید و از آنها قدردانی می کنید، و هدایای مناسب همچنان نشان دهنده عشق و توجه شما هستند. اساسا، شما نمی توانید اشتباه کنید.

استراحت کنید و یافتن یک هدیه را در ذهن خود قرار دهید، اما سعی نکنید فورا آن را پیدا کنید. فقط اجازه دهید در ذهن شما شناور باشد، در حالی که روز خود را می گذرانید. هر چند وقت یکبار از خود بپرسید: آیا شریک زندگی شما چیزی را که واقعاً دوست دارد انجام دهد ذکر کرده است؟ شاید یک سرگرمی جدید یا یک رستوران جدید را امتحان کنید؟ آیا آنها گفتند که واقعاً چیزی می خواهند اما جایی پیدا نمی کنند؟ آیا آنها به چیزی اشاره کردند که دوست دارند با هم انجام دهند؟ اگر چیزی به ذهنتان نمی رسد، فکر خود را گسترش دهید. آنها چه جور آدمی هستند؟ دوست دارند چه کار کنند؟ آیا می توانید زندگی آنها را با یک محصول یا فعالیت خاص بهبود بخشید؟

مواردی به عنوان کادوی ولنتاین مردانه برای پسر 

راز پیدا کردن یک هدیه مردانه عالی برای روز ولنتاین ، توجه کردن است. ما تضمین می کنیم که اگر تمرکز کنید، آن را فقط در چند روز یا حتی چند ساعت پیدا خواهید کرد.

کیف پول و کمربند به عنوان هدیه روز ولنتاین برای پسرها

از آنجایی که ماهیت هدیه روز ولنتاین اغلب منعکس کننده وضعیت فعلی رابطه شماست، ممکن است مطمئن نباشید که در این روز برای عشق خود چه چیزی بخرید. خرید کیف پول و کمربند می تواند گزینه خوبی برای کادوی ولنتاین برای آقایان باشد، بنابراین شریک شما بدون توجه به اندازه هدیه، متوجه خواهد شد که چقدر شما به او اهمیت می دهید. کیف و کمربند یک جایگزین عالی برای پیشنهادات سنتی گل و شکلات است برای خرید از طریق فروشگاه های آنلاین که اسامی بعضی از آنها را در زیر آورده ایم جستجو کنید تا هدیه مناسب برای روز ولنتاین را انتخاب کنید.

ما می دانیم که اکثر مردم در حال حرکت و جنب و جوش هستند و به اقلامی نیاز دارند که در عین شیک بودن، کوچک، باریک و ایمن باشند. هدیه ولنتاین مردانه می تواند شامل کیف پول های معمولی و ایمن ، مچ دست، کیف پول تلفن همراه، قبض و نگهدارنده پاسپورت باشد. هنگام خرید اقلام چرمی، اغلب به دانه چرم اشاره می کنید. دانه یک تکه چرم بافت آن را تعیین می کند. هرچه دانه ریزتر باشد، سطح آن صاف تر است.

نوین چرم

امتیاز

‫‎عالی

از 1 رای

5

چرم مشهد

امتیاز

‫‎خوب

از 2 رای

3.5

چرم فاخر

امتیاز

‫‎عالی

از 2 رای

4.5

مارال چرم

امتیاز

‫‎خوب

از 1 رای

4

کتاب می تواند کادوی ولنتاین مردانه خوب باشد!

اگر به دنبال هدیه روز ولنتاین برای همسر و دوست خود که عاشق کتاب است هستید؟ اگر مرد زندگی شما هر نوع اخلاق و رفتاری مثل شیرین، احمقانه، با روحیه یا بداخلاق داشته باشد کتابی برای آن وجود دارد. از شعر عاشقانه گرفته تا مقاله‌های عاشقانه، از طنز و داستان‌های آشنایی تا علمی، این‌ها بهترین کتاب‌هایی هستند که امسال به عنوان هدیه روز ولنتاین می توانید برای آقایان بخرید.

بیایید در مورد عشق صحبت کنیم، خواننده عزیز. با نزدیک شدن به روز ولنتاین، این یک گفتگو ضروری است. اگر به‌دنبال کتاب‌هایی هستید که شما را در حال و هوای عاشقانه قرار دهند و یا هر نوع کتاب دیگری ما فهرستی از بهترین سایت های فروش کتاب را در اینجا قرار داده ایم.

طاقچه

امتیاز

‫‎متوسط

از 9 رای

3.22

آدینه بوک

امتیاز

‫‎متوسط

از 9 رای

2.78

ایران کتاب

امتیاز

‫‎متوسط

از 5 رای

3.2

تلکتاب

امتیاز

‫‎بد

از 158 رای

2.35

هدیه ولنتاین مناسب برای پسر های ماشین باز!

دوباره آن موقع از سال است. عشق فضا را پر می کند، انبوهی از آب نبات های قلبی شکل به دستان عاشقان محبوب مردم راه می یابند، یادداشت ها و هدایایی عاشقانه و با چشمان ما رد و بدل می شوند. از آنجایی که برخی از ما در تلاش برای انتخاب هدیه مناسب برای مرد زندگی خود هستیم، در اینجا چند سایت برای هدیه ولنتاین برای پسرانی که عاشق ماشین هستند را معرفی کرده ایم. هیچ هدیه ای مردانی که به ماشین خود اهمیت می دهند و به اصطلاح ماشین باز هستن بیشتر از لوازم تزئینی خودرو خوشحال نمی کند.

اسپرت تازان

امتیاز

‫‎متوسط

از 1 رای

3

طمطراق

امتیاز

‫‎خوب

از 1 رای

4

تهلوکس

امتیاز

‫‎خوب

از 4 رای

3.75

ماشین ریش تراش هدیه روز ولنتاین برای پسر

یکی از وسایلی که در زندگی پسران بسیار کاربردی و مهم است استفاده از ماشین اصلاح صورت و موی سر است. برای خرید هدیه ولنتاین برای پسر ریش تراش می تواند یک پیشنهاد بسیار عالی باشد. از این وسیله تقریبا هفته ای چند بار ممکن است استفاده کند و در هر بار شما را به خاطر خواهد آورد.

مو تن رو

امتیاز

‫‎خوب

از 11 رای

3.82

ارشاکو

امتیاز

‫‎خوب

از 1 رای

4

ایران فیلیپس

امتیاز

‫‎بدون نظر

نظر شما؟

0

عطر و ادکلن مردانه هدیه ولنتاین

یکی از مواردی که ما را به یاد خاطرات و لحظات خوش می اندازد استفاده از عطر و ادکلن است. استفاده از ادکلن خاص در لحظاتی که با عشق خود در حال وقت گذرانی هستیم می تواند با حس این ادکلن ما را به یاد آن لحظات بیندازد. هر کسی در زندگی خود می تواند عطر مخصوص به خود را داشته باشد و با آن بو در خاطر عشق خود به یاد آید. خرید عطر و ادکلن یکی از مواردی است که می توانید برای هدیه روز ولنتاین برای پسر در نظر بگیرید. در زیر اسامی سایت هایی که می توانید ادکلن  بخرید آورده شده است.

لیلیوم

امتیاز

‫‎متوسط

از 30 رای

3.37

عطرافشان

امتیاز

‫‎خوب

از 4 رای

3.75

عطر الیسا

امتیاز

‫‎عالی

از 2 رای

4.5

مادام موسیو

امتیاز

‫‎خوب

از 3 رای

4.33

خرید اسپیکر برای هدیه ولنتاین مردانه

برای همسر و یا عشق خود می توانید لوازم برقی و الکترونیکی مانند انواع اسپیکر همراه ،هدست واقعیت مجازی، چراغ مطالعه و … را خریداری کنید. بسیاری از مردان به دلیل مشغله های کاری که دارند شاید فرصت مناسب برای خرید لوازم برقی و الکترونیکی را نداشته باشند با این کار شما نشان خواهید داد که به آنها اهمیت می دهید. در زیر نام چند سایت برای خرید اسپیکر ذکر شده را آورده ایم.

تهران اسپیکر

امتیاز

‫‎عالی

از 1 رای

5

تکنولایف

امتیاز

‫‎متوسط

از 72 رای

3.26

جانبی

امتیاز

‫‎متوسط

از 5 رای

3

تکنوسان

امتیاز

‫‎متوسط

از 17 رای

3.29

خرید دستگاه قهوه ساز برای ولنتاین

هیچ چیزی بیشتر از نوشیدن یک قهوه خوب در اول صبح به شما انرژی نمی دهد. مردان برای ادامه فعالیت های روزانه خود نیاز به دریافت انرژی دارن که نوشیدن قهوه یک مورد از آنها می باشد. پس یک پیشنهاد ویژه برای هدیه روز ولنتاین برای پسرها خرید یک قهوه ساز می باشد که اگر عشق شما طرفدار قهوه باشد بدون شک یک هدیه عالی خواهد بود. اسامی سایت هایی که میتوانید قهوه ساز از آنها بخرید به همراه نظرات کاربران درباره انها را در زیر آورده ایم.

کیف پول ارزهای دیجیتال

امتیاز

‫‎عالی

از 369 رای

4.88

لوازم خونگی

امتیاز

‫‎خوب

از 2 رای

4

کنسول بازی بهترین هدیه ولنتاین برای پسرها!

بسیاری از پسرها به بازی های کامپیوتری علاقه مند هستند. در این بین بازی فوتبال یرای کری خوانی بسیار طرفدار دارد. اگر برای یک پسر کنسول بازی هدیه دهید و همچنین خود را علاقه مند به بازی با او نشان دهید مطمئن باشید جای خود را در قلب او باز کرده اید! برای خرید کنسول بازی ابتدا نظرات کاربران دیگر را بخوانید و بعد اقدام به خرید کنید.

PsPro

امتیاز

‫‎عالی

از 2 رای

4.5

دیجی کالا

امتیاز

‫‎متوسط

از 262 رای

2.78

مچ بند و ساعت هوشمند

با پیشرفت تکنولوژی های روز و امکان وصل شدن این ساعت ها به گوشی تلفن همراه هر کسی نیاز به ساعت هوشمند را احساس می کند. یک خصوصیت دیگر ساعت این است که به مچ دست بسته می شود و در روز چند بار به آن نگاه می کند که با هر نگاه می تواند خاطر شما در ذهنش پدیدار شود. این ساعت ها ظاهری شیک و مدرن دارن که باعث افزایش جذابیت همسر شما می شود. در زیر اسامی سایت های فروش ساعت هوشمند به همراه نظرات کاربران آورده شده است.

دیجی استایل

امتیاز

‫‎متوسط

از 11 رای

3.36

تکنولایف

امتیاز

‫‎متوسط

از 72 رای

3.26

خرید گوشی هوشمند برای کادو ولنتاین

امروزه همه افراد از گوشی هوای هوشمند استفاده می کنند. با پیشرفت سریع تکنولوژی در این حوزه تقریبا بعضی از موبایل ها کارایی بهینه خود را از دست می دهند. اگر همسر شما از گوشی های قدیمی استفاده می کند خرید یک گوشی موبایل هوشمند می تواند یک فکر سخاوتمندانه باشد. با توجه به قیمت بالای گوشی در سال های اخیر اگر شما یک زن شاغل و دارای درآمد هستید می توانید از این گزینه برای خرید هدیه استفاده کنید. در زیر اسامی سایت های مختلف به همراه نظرات کاربران آنها آورده شده است.

موبایل 140

امتیاز

‫‎متوسط

از 21 رای

3.29

لیپک lipak

امتیاز

‫‎عالی

از 16 رای

4.56

کالاتیک

امتیاز

‫‎خوب

از 30 رای

3.97

دیجی دو digido

امتیاز

‫‎خوب

از 19 رای

3.79

دلایلی که چرا باید برای آقایان هدیه ولنتاین بخرید

ابراز عشق، عواطف و احساسات خود از طریق یک هدیه برای ولنتاین، یک حرکت عاشقانه است. پیوند بین دو پرنده عشق را محکم می کند و عشق و محبت را تقویت می کند. اما، اقلام هدیه تاثیر و اهمیت خود را از دست داده اند، زیرا ممکن است مردم عادت داشته باشند که هر زمان که فرصتی پیدا کردند، هدیه به کسی که دوستش دارند بدهند. با این کار، باید مطمئن شوید که هدایای ولنتاین شما برای او به تمام اقلام هدیه ای که ممکن است در جشن تولد، سال نو و مناسبت های دیگر دریافت کرده باشد، می چسبد. شما باید خلاق باشید و برای یافتن هدایای ایده آل تلاش کنید.

اگرچه شوهرتان از هر نوع هدیه ای از شما قدردانی می کند، هدایای شخصی شده ولنتاین مطمئناً امتیاز بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت. فرض کنید به دنبال راه بهتری برای گذراندن روز او هستید، به اضافه کردن هدایای شخصی فکر کنید. در این ادامه دلایلی را به اشتراک می گذاریم که چرا باید برای مردان کادو ولنتاین بخرید.

کادوی ولنتاین خیلی بیشتر سرگرم کننده است

هدایای معمول کسل کننده و هیجان انگیز نیستند. کاری کنید که نیمه بهتر شما احساس کند که همسرتان در زندگی شما خاص است. با شخصی سازی اقلام هدیه به روشی که می خواهید با یک پیام و تصویر دوست داشتنی و همسرتان لذت خواهید برد. لحظه شادی فقط در دیدن خوشحالی او از هدیه نیست. اما به فضای رمانتیک اتاق شما نیز می افزاید. و دیدن او در حال باز کردن کادو و دوست داشتن آن در سطح دیگری سرگرم کننده است.

شخصی سازی کادوی ولنتاین برای پسر

شخصی سازی هدیه به شما امکان می دهد هر هدیه معمولی را به یک اثر هنری تبدیل کنید. شما می توانید از وسایل ضروری روزمره مانند لیوان، پد ماوس، کیف پول، جاکلیدی، بطری آب، ساعت دیواری، گردنبند و دستبند استفاده کنید و آنها را به چیزی تبدیل کنید که دوست داشته باشند و برای مدت طولانی منتظر استفاده از آن هستند. بنابراین اگر این موارد را شخصی سازی کرده اید، به این معنی نیست که هدف و عملکرد آنها به خطر افتاده است.

منحصر به فرد کردن کادو ولنتاین مردانه

شوهرت یکی است و هیچکس در دنیا مثل او نیست. همه ما شباهت های منحصر به فردی از نظر شخصیت، نحوه صحبت کردن، راه رفتن و نگاهمان داریم. سفارشی کردن هدایای ولنتاین برای او راهی عالی برای اطمینان از عدم وجود اقلام دیگری مانند هدایایی است که در جای دیگر به او ارائه می دهید. درست مثل او! بنابراین با یک عکس از او یا هر دوی شما به عنوان یک زوج، نام و یک پیام شخصی، هدیه را منحصر به فرد می کند.

هدیه ولنتاین راهی برای انتقال احساسات

به مرد خود بگویید که او را دوست دارید و انجام کارهای درست در روز ولنتاین باعث می شود او احساس خاصی کند. اما وقتی به او هدیه ای شخصی با احساسات و عواطف خود می دهید، همیشه به او یادآوری می شود که چقدر خوش شانس است که شما را در زندگی اش دارد.

هدیه به یاد ماندنی ولنتاین برای مردان

قدرت هدیه دادن فراتر از ارائه یک کالای شخصی به شوهرتان است. او خاطرات واضحی از لحظه ای که هدیه دادید، آنچه گفتید و اینکه چگونه همه چیز تازه تنظیم شده بود، خواهد داشت. در حالی که هدایای دیگر ممکن است به زودی در کمدها یا سطل زباله بیفتند، هدایای ولنتاین برای شوهر مانند آن وسایل روزمره نیستند. آنها بی انتها هستند و شوهر شما برای همیشه آنها را گرامی خواهد داشت.

اگر برای وصل شدن به اینترنت به دنبال بهترین اینترنت خانگی هستید حتما نظرات کاربران در بخش مورد نظر را بخوانید.

7 کاری که می توانید برای غافلگیری مردان در روز ولنتاین انجام دهید

روز ولنتاین نزدیک است. هوا فوق العاده است و عشق همه جا را فرا گرفته است. در حالی که هر روز ، روز عشق است، اما روز ولنتاین شما را وادار می کند برای شخص خاص خود کار خاصی انجام دهید. این روزی است که به شما فرصتی می دهد تا عشق، محبت و مراقبت از شریک زندگی خود را به هر طریق ممکن نشان دهید. قرار است هر سال مرد شما سورپرایزهای روز ولنتاین را برای شما برنامه ریزی کند. او برای شما هدایایی می فرستد، برای قرار ملاقاتی برنامه ریزی می کند، برایتان سورپرایز می گیرد و خیلی چیزهای دیگر. امسال به او استراحت بدهید و مسئولیت این کار را بر عهده بگیرید که در این روز خاص عشق، احساس شگفتی به مردتان بدهید. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا مرد خود را در روز ولنتاین شگفت زده کنید.

ارسال هدایای شگفت انگیز

مردها هم سوپرایز را دوست دارند. پس برای مردتان هدایای ولنتاین مانند لیوان، قاب عکس، جاکلیدی و غیره بفرستید و او را شگفت زده کنید. ارسال هدایای ولنتاین برای مردتان بهترین ایده برای شگفت زده کردن اوست. چه مدت زیادی با او رابطه داشته باشید و چه این یک رابطه جدید باشد، ارسال هدایایی برای شریک زندگی خود همیشه ایده خوبی است. این نشان خواهد داد که چقدر او را دوست دارید.

یک گردش پرماجرا برنامه ریزی کنید

ممکن است مدت ها برای رفتن به یک سفر ماجراجویانه برنامه ریزی کرده باشید، اما هرگز آن را اجرا نکرده اید. اکنون، وقت آن است که با دادن یک هدیه فوق العاده از یک گردش ماجراجویانه، مرد خود را غافلگیر کنید. بنابراین، به مناسبت روز ولنتاین،  از فعالیت های هیجان انگیز با شریک زندگی خود لذت ببرید و خاطرات فراموش نشدنی زیادی را با هم بسازید.

او را در فعالیت مورد علاقه اش همراهی کنید

گاهی اوقات درگیر شدن در فعالیت هایی که شریک زندگی شما دوست دارد انجام دهد بهترین راه برای نشان دادن عشق واقعی و مراقبت از آنهاست. اگر مرد شما دوستدار ورزش است یا دوست دارد بازی های کامپیوتری انجام دهد، او را در انجام فعالیت مورد علاقه اش همراهی کنید و باعث تعجب او شوید. بنابراین، او را با دادن چیزی به یاد ماندنی در روز ولنتاین شگفت زده کنید. واقعاً باعث خوشحالی او خواهد شد.

یک شام عاشقانه با نور شمع در خانه ترتیب دهید

اگر مرد شما عاشق خوردن غذاهای مختلف است، با نشان دادن مهارت خود در آشپزی او را شگفت زده کنید. غذای مورد علاقه او را آماده کنید و خانه خود را با شمع های معطر و گلبرگ های گل رز تزئین کنید تا بتواند حسی رمانتیک به شریک زندگی تان بدهد. این یکی از بهترین هدایای ولنتاین برای او خواهد بود. بنابراین، یک شام عاشقانه با نور شمع در خانه خود برنامه ریزی کنید و در قلب مرد خود جای دائمی بسازید.

سورپرایز او با فعالیت های معاشقه

مردها دوست دارند گاهی اوقات زن خود را اهل معاشقه یا رمانتیک ببینند. انجام یک کار معاشقه باعث می شود مرد شما بارها و بارها عاشق شما شود. خلق و خوی او را تنظیم کنید و با انجام برخی فعالیت های خنده دار در روز ولنتاین او را متعجب کنید تا مرد شما احساس رمانتیک تری داشته باشد. بنابراین، اگر می خواهید روز ولنتاین خود را به شیوه ای رمانتیک تر جشن بگیرید، بازیگوش باشید و شریک زندگی خود را دیوانه وار عاشق خود کنید.

هزینه روز ولنتاین را شما حساب کنید

همیشه مردان دوست ندارند هزینه ها را بپردازند. اگر شما یک زن شاغل هستید، پس پرداخت صورتحساب هزینه های روز ولنتاین کاملاً منصفانه است. گاهی اوقات، تقسیم مسئولیت های مالی شوهرتان نیز مهم است. اگر این کار را انجام دهید، نشان می دهد که چقدر او را دوست دارید و به او اهمیت می دهید. بنابراین، در مناسبت ویژه روز ولنتاین، قرار ملاقات خود را هزینه کنید و آن را عاشقانه تر کنید. به او احساس خاص بودن می دهد.

همانطور که او دوست دارد لباس بپوشید

روز ولنتاین روز عشق و عاشقی است. و البته، شما همچنین می خواهید در این روز خاص به مرد خود احساس رمانتیک بیشتری بدهید. درست؟ خوب، مردها دوست دارند همیشه زن خود را زیبا ببینند، اما معمولاً شما به سادگی لباس می پوشید، آرایش ملایم می کنید و برای کار آماده می شوید. بنابراین، در مناسبت ویژه روز ولنتاین، همانطور که مرد شما دوست دارد لباس بپوشید و آرایش کنید. واقعاً او را شگفت زده و خاص می کند.

بنابراین، اینها چند کار مهم هستند که می توانید برای غافلگیری مردتان در مناسبت ویژه روز ولنتاین انجام دهید.

14 ایده سورپرایز عاشقانه که مرد زندگی شما را شگفت زده می کند

در حالی که حرفهایی برای گفتن وجود دارد که به راحتی وارد یک روال معمول با طرف مقابلتان شوید، پیش بینی پذیری و عاشقانه به ندرت در درازمدت به دست می آید. در دراز مدت ممکن است رابطه شما به سمت یک رابطه سرد پیش برود برای نجات یک رابطه  تنها چیزی که لازم است یک سورپرایز عاشقانه است، مهم نیست چقدر بزرگ است.

یک سورپرایز نباید پیچیده یا گران باشد. این کار باید از صمیم قلب باشد و سرشار از فرصتی برای تقویت پیوند بین شما و همسرتان باشد. اگر به دنبال الهام گرفتن هستید، ما ایده‌های شگفت‌انگیز عاشقانه در اینجا جمع‌آوری کرده‌ایم که جرقه‌ای را در رابطه شما دوباره روشن می‌کند. و برای راه‌های بیشتر برای تازه نگه داشتن رابطه‌تان، بررسی کنید.

1. یکی از رویاهای آنها را محقق کنید.

آیا همسر شما همیشه دوست داشته کار خاصی انجام دهد؟ هر کاری که باشد، برنامه‌ریزی کنید تا شریک زندگی‌تان را با کاری که می‌دانید همیشه می‌خواسته انجام دهد یا ببیند غافلگیر کنید.

مهم نیست چقدر کوچک یا بزرگ باشد این واقعیت که شریک زندگی شما احساس می کند که به آنها گوش می دهید به او نشان می دهد که به او اهمیت می دهید و به او توجه می کنید.

2. برای قرارهای یک سال برنامه ریزی کنید.

مهم نیست که چه مدت با هم بوده اید، این که برای شریک زندگی تان روشن کنید که رابطه شما در آینده اولویت اصلی شما خواهد بود، راهی عالی برای زنده نگه داشتن عشق است. یک راه سرگرم کننده برای انجام آن؟ برای 12 ماه قرارها برنامه‌ریزی کنید و از همسرتان بخواهید هر قرار ملاقات را در ابتدای ماه وقت بگذارد و برنامه را دنبال کند. با انجام این کار، “نه تنها رابطه خود را برای سال در اولویت قرار می دهید، بلکه خاطرات آینده را با هم خلق می کنید و تمایل خود را برای بودن با شریک زندگی خود ابراز می کنید.”

3. یادآوری سرگرم کننده ای بگذارید که به آنها فکر می کنید.

برای غافلگیر کردن شریک زندگی خود نیازی به خرج کردن پول زیادی برای یک هدیه عاشقانه ندارید. حرکات خلاقانه و متفکرانه ای که به او اجازه می دهد بداند به آنها فکر می کنید و برای آنها ارزش قائل هستید مطمئناً به ایجاد شور و اشتیاق مجدد در رابطه شما کمک می کند. خواه یک اسکناس در جیب کت، یک یادداشت شیرین روی فرمان ماشین او باشد یا یک دعوتنامه در شب ملاقات در فنجان قهوه او، به سختی می توانید منتظر بمانید تا همسرتان سورپرایزهای سرگرم کننده شما را که برای او می گذارید بیابد.

4.  برای او نامه ای عاشقانه بنویسید.

قرار دادن قلم روی کاغذ ممکن است مانند یک عمل منسوخ در عصر دیجیتال به نظر برسد . و دقیقاً به همین دلیل است که یک نامه عاشقانه دست‌نویس چنین هدیه‌ای متفکرانه و شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. تأیید عشق و ویژگی‌های همسرتان می‌تواند باعث تشویق و ایجاد ارتباط در رابطه شود و همچنین در مواقع استرس، زمانی که زوج در حال انجام چالش‌ها هستند، به او کمک کند.

5. به سرگرمی مورد علاقه آنها علاقه نشان دهید.

حتی اگر هرگز علاقه شخصی به بازی کامپیوتری پیدا نکرده اید، علاقه به سرگرمی مورد علاقه همسرتان (به خصوص اگر در گذشته در برابر این کار مقاومت نشان داده اید ) می تواند راهی عالی برای سورپرایز کردن او باشد.

6. یک مسافرت عاشقانه را برنامه ریزی کنید

مطمئناً، مسافرت به کیش ممکن است بسیار گران باشد، اما همچنان می‌توانید با یک سفر رمانتیک نزدیک‌تر به خانه، در روحیات او اثر مثبت بگذارید.

فقط جاهای دیدنی خود را در مکانی قرار دهید که برای شما به عنوان یک زوج مهم است و سفر خود را رزرو کنید!

7.  پیشرفته های شغلی او را جشن بگیرید

خواه همسر شما یک روز پر استرس در محل کار داشته باشد و بتواند از فرصت استفاده کند و یا به تازگی ترفیعی دریافت کرده است که می خواهید با او جشن بگیرید، انتخاب همسرتان در پایان روز کاری یک سورپرایز عاشقانه است. عشق ورزیدن.

سورپرایز یک تقویت کننده فوری خلق و خو برای شریک زندگی شما خواهد بود، و شما نیز از دیدن آنها بسیار هیجان زده احساس خوبی خواهید داشت!

8. لیست کارهای او را بنویسید.

آیا همسرتان از منزل یا کمد به هم ریخته‌ شما شکایت کرده است.  اگر می‌خواهید او را به بهترین نحو غافلگیر کنید، ترتیبی دهید که تا پایان روز تا زمانی که به خانه برسند، همه چیز را مرتب و باب میل او کنید.

این کار می‌تواند به بزرگی یک کار بازسازی یا تغییر دکوراسیون، یا به کوچکی شستن لباس‌های کثیف باشد. حذف کاری از فهرست کارهای شریک زندگی‌تان می‌تواند فضایی را در ذهن او ایجاد کند تا در یک لحظه یا شاید یک روز سرگرم‌کننده و بی‌اهمیت در کنار شما حضور داشته باشد.

9. یک تعریف غیرمنتظره از او کنید.

شنیدن «دوستت دارم» خوب است، اما اگر می‌خواهید همسرتان را غافلگیر کنید، علاوه بر یادآوری‌های روزانه عشقتان به او، از او تعریف کنید. از گفتن «شما فوق‌العاده به نظر می‌رسید» تا سپاسگزار «ممنونم که همیشه من را می‌بخشید وقتی عصبانی می‌شوم». صرف نظر از ماهیت آن، هر نظری که به وضوح از یک مکان واقعی می آید و نشان می دهد که چقدر از آنها قدردانی می کنید، می تواند تأثیر زیادی بگذارد.

10. برای او ترتیبی دهید که زمان را تنها سپری کند.

هر سورپرایز عاشقانه برای همسرتان نباید تجربه ای باشد که با هم انجام می دهید. اگر می‌خواهید به همسرتان هدیه‌ای بدهید که مطمئناً دوستش دارد، سعی کنید به او فرصتی برای تنها بودن دهید. این کار به شریک زندگی شما فرصتی برای شارژ مجدد می دهد.

زوج هایی که کاملاً سرسخت هستند، بیشتر تمایل دارند که با هم زمان باکیفیتی داشته باشند، به خصوص اگر زمان باکیفیتی را به تنهایی سپری کرده باشند.

11. به او کمک کنید تا خاطرات خوب را مرور کند.

آیا می خواهید با بودجه اندکی همسرتان را سورپرایز عاشقانه کنید؟ یک نمایش اسلاید از عکس های رابطه خود را تهیه کنید یا یک جعبه یادگاری بسازید و آن را آماده کنید تا وقتی به خانه رسیدند آنها را نشان دهید. نوستالژی می تواند ارتباط عاطفی ایجاد کند و گرمای آن روزهای اولیه را به سطح قبل بازگرداند. “غافلگیر کردن شریک زندگی خود با یک مرور یک دفترچه یادداشت، بزرگ کردن قاب عکس مورد علاقه او ، یا بازسازی اولین قرار یا لحظه مورد علاقه می تواند یک راه فوق العاده قدرتمند برای برقراری ارتباط مجدد باشد.”

12. در خانه یک پیک نیک داشته باشید.

چه کسی گفته است که باید در یک رستوران شیک رزرو کنید تا همسرتان را با یک وعده غذایی رمانتیک فراموش نشدنی غافلگیر کنید؟ در عوض، سعی کنید آنها را با یک پیک نیک در خانه غافلگیر کنید. یک وعده غذایی آماده کنید، نوشیدنی و دسر مورد علاقه او را خریداری کنید و اجازه دهید رابطه بین شما گرم تر شود.

ایجاد چیزی جدید در یک مکان آشنا می تواند یک حس تازگی داشته باشد، که مغز ما را تحریک می کند. و تجربه مشترک می تواند به شما کمک کند تا احساس نزدیکی به شریک زندگی خود داشته باشید.

13. غذایی برای افزایش قوای جنسی برای او درست کنید

سعی کنید با برنامه ریزی یک منوی پر از داروهای تقویت کننده قوای جنسی، چیزهایی را در آشپزخانه (و شاید بعداً در جای دیگر) با هم بپزید و لذت ببرید. «یک کتاب آشپزی سرگرم‌کننده بگیرید. اجازه دهید کتاب‌ها غافلگیرکننده باشند، و می‌توانید منویی برای آشپزی با هم برنامه‌ریزی کنید و یک شب تند را در آن سپری کنید.»

14. یک شب بیرون از خانه با دوستانشان ترتیب دهید، اما بدون شما.

آیا واقعاً می خواهید همسرتان را غافلگیر کنید؟ یک شب برای آنها ترتیب دهید بدون اینکه شما در کنار او باشید. «یک قرار یا عصرانه را برای همسرتان درست کنید تا با دوستانش دور هم جمع شود». با بیرون نشستن عصرانه و اجازه دادن به همسرتان برای تقویت روابط خود، “به همسرتان نشان می‌دهد که شما عمیقاً به نیازهای او اهمیت می‌دهید و حاضرید برای آنها فداکاری کنید.”

دیدگاهتان را بنویسید