بلاگ

بهترین اینترنت خانگی به انتخاب کاربران در سال 1402

بهترین اینترنت خانگی

برای انتخاب بهترین اینترنت خانگی باید معیارهای مختلفی را بررسی کنید و متناسب با نیاز خود اقدام به خرید نمایید. این معیارها ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد. با مقایسه اینترنت های خانگی متوجه می شوید کدام اینترنت خانگی بهتر است. در این فهرست بهترین ارائه دهنده اینترنت کشور آمده است.

ممکن است از دید یک نفر شرکت خدماتی اینترنتی بهترین است که بالاترین سرعت را در اختیار کاربر قرار دهد. و یا برای شخص دیگر مقدار حجم بسته و ترافیک اینترنت از اهمیت زیادی برخوردار است. بسیاری از کاربران خدمات پشتیبانی شرکت مورد نظر را مورد پسند می‌دانند. و یا ممکن است معیارهای دیگری برای خود داشته باشند.

در این مقاله می توانید نظرات و تجربه کاربران مختلف را از شرکت های خدمات اینترنتی را در صفحه مخصوص هر شرکت مشاهده کنید. همچنین در ادامه به بررسی معیارهای انتخاب بهترین اینترنت خانگی پرداخته ایم. توجه داشته باشید که ترتیب شرکت های به صورت تصادفی انتخاب شده است و نظرکده فقط نظرات کاربران را منعکس کرده است.

بهترین اینترنت خانگی از نظر کاربران

برای مشاهده نظرات و تجربه خرید کاربران هر یک از شرکت های مذکور در مورد بهترین اینترنت خانگی می توانید بر روی باکس های مربوطه کلیک کنید.

image

اینترنت شاتل

گروه شرکت های شاتل ( گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل ) فعالیت خود را از سال 1381 با کسب مجوز ISP و ICP از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تمرکز به ارائه خدمات دسترسی به اینترنت از طریق تلفن( Dial Up ) و کارت تلفن بین المللی آغاز کرده است. این مجموعه در سال 1394 با دریافت پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP)  کار خود را توسعه داده و هم اکنون ارائه کننده فناوری ADSL2+ در کشور می باشد.

گروه شرکت های شاتل با بیش از 1300 نفر نیروی انسانی دامنه توزیع خدمات خود را در استان های مختلف با نزدیک به 400 دفتر نمایندگی گسترش داده است. این شرکت یک هزار عامل فروش و بیش از 2500 نفر نیروی انسانی دارد.

برای مشاهده نظر کاربران اینترنت شاتل روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

اینترنت شاتل

امتیاز

‫‎بد

از 103 رای

2.06

اینترنت مخابرات

شرکت مخابرات ایران در سال 1350 تاسیس شده است. در سال 1372 تلفن همراه کشور را راه‌اندازی نمود. این شرکت توانسته زیرساخت های اینترنت کشور در حوزه اینترنتی خانگی راه فراهم کند.

بسیاری از شرکت های ارائه دهنده اینترنت از بستر زیر ساخت های شرکت مخابرات استفاده می کنند.

برای مشاهده نظر کاربران اینترنت مخابرات روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

اینترنت مخابرات

امتیاز

‫‎بد

از 65 رای

1.91

اینترنت Zitel

شرکت فرابرد داده های ایرانیان با برند تجاری Zitel با مجوز رسمی ارائه دهنده خدمات اینترنتی ثابت بی سیم (FWA) از سازمان تنظیم مقررات رادیویی در استان های تهران و البرز فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است.

این شرکت در حال حاضر در استان های تهران و کرج خدمات خود را ارائه می دهد.

برای مشاهده نظرات کاربران در مورد اینترنت زیتل روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

Zitel

امتیاز

‫‎متوسط

از 49 رای

2.73

اینترنت آسیاتک

شرکت ارتباطات آساتک در سال 1382 فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1394 موفق به دریافت پروانه FCP از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شده است.

آسیاتک در شهرهای مختلف خدمات اینترنت به مشتریان خود ارائه می دهد و در 30 استان کشور حضور فعال دارد. بیش از 430 شهر و 1400 مرکز مخابراتی و دارای 7000 نمایندگی فعال حتی در روستاهای کشور می باشد.

برای مشاهده نظرات کاربران در مورد اینترنت آسیاتک روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

آسیاتک

امتیاز

‫‎بد

از 73 رای

1.55

اینترنت پارس آنلاین

شرکت پارس آنلاین فعالیت خود را در سال 1378 در زمینه ارائه خدمات دسترسی اینترنت آغاز نموده است. از مهم ترین خدماتی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می دهد علاوه بر دسترسی به اینترنت می توان از خدمات میزبانی وب، فضای اشتراکی، سرور اختصاصی و سرور ابری نام برد.

شرکت پارس آنلاین در حال حاضر نزدیک به 1000 نفر نیروی انسانی دارد.

برای مشاهده نظرات کاربران در مورد اینترنت پارس آنلاین روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

پارس آنلاین

امتیاز

‫‎خیلی بد

از 27 رای

1.33
image

اینترنت های وب

شرکت داده گستر عصر نوین فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرده است. این شرکت یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت است. از سال 1388 مالکیت این شرکت به بخش خصوصی واگذار شده است و از سال 1391 با نام تجاری های وب شناخته می شود.

مجموعه های وب در بیش از 543 شهر خدمات خود را ارائه می دهد و در سال 1395 توسط سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی به عنوان یکی از شرکت های برتر در این حوزه انتخاب شده است.

این شرکت دارای بیش از 1500 نیروی انسانی در 31 استان کشور است و توانسته قرارداد انحصاری برای ارائه اینترنت پر سرعت به 25 هزار روستای کشور را به مدت 10 سال از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اخذ کند.

برای مشاهده نظرات کاربران در مورد اینترنت های وب روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

های وب

امتیاز

‫‎بد

از 27 رای

2.19

اینترنت صبا نت

شرکت ارتباط گستر صبا سارینا با نام تجاری صبانت از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است. صبانت در سال 1394 موفق به دریافت پروانه FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شده است.

صبا نت یکی از شرکت های ارائه دهنده دسترسی به اینترنت می باشد.

برای مشاهده نظرات کاربران در مورد اینترنت صبانت روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

صبانت

امتیاز

‫‎بد

از 12 رای

1.75

اینترنت پیشگامان

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات با نام تجاری پیشگامان از سال 1382 فعالیت خود را آغاز نموده است این شرکت در سال 1394 مجوز FCP خود را برای ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت دریافت نموده است.

شرکت پیشگامان خدمات اینترنت خانگی خود را در 30 استان و بیش از 300 شهر به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت بیش از 350 نفر پرسنل مستقیم و 1000 نفر پرسنل غیر مستقیم و دارای 700 نمایندگی در سطح کشور است.

برای مشاهده نظرات کاربران در مورد اینترنت پیشگامان روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

پیشگامان

امتیاز

‫‎بد

از 31 رای

1.71

اینترنت مبین نت

شرکت ارتباطات مبین نت با نام تجاری مبین نت از آذر ماه سال 1387 فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در بهمن سال 1395 شبکه بی سیم خود را نیز در بستر TD-LTE راه‌اندازی کرده است.

 شرکت مبین نت علاوه بر اینترنت خانگی طیف وسیعی از خدمات بر پایه اینترنت بی سیم را به مشتریان و کاربران خود ارائه می دهد.

برای مشاهده نظرات کاربران در مورد اینترنت مبین نت روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

مبین نت

امتیاز

‫‎متوسط

از 26 رای

2.73

ویژگی های بهترین اینترنت خانگی

در این مقاله به بررسی انتخاب بهترین اینترنت خانگی پرداخته ایم و در ادامه تجربه کاربران از سرویس های مختلف ارائه دهنده خدمات اینترنتی را برای تصمیم گیری مناسب شما برای خرید بسته های اینترنت مناسب قرار داده ایم با نظرکده همراه باشید.

شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی (ISP) چیست؟

اصطلاح ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) به شرکتی اطلاق می شود که دسترسی به اینترنت را برای مشتریان شخصی و هم برای مشتریان تجاری فراهم می کند. شرکت های ارائه دهنده اینترنت این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کنند که در اینترنت وب گردی کنند، آنلاین خرید کنند، تجارت خود را به صورت آنلاین انجام دهند و با خانواده و دوستان خود ارتباط برقرار کنند.

همه این کارها با پرداخت هزینه اینترنت به این شرکت ها انجام می شود . بعضی از شرکت های ارائه دهنده اینترنت ممکن است خدمات دیگری از جمله خدمات ایمیل، ثبت دامنه، میزبانی وب و … را نیز ارائه دهند. یک شرکت خدمات اینترنتی همچنین ممکن است به عنوان ارائه دهنده خدمات اطلاعاتی، ارائه دهنده خدمات ذخیره سازی، ارائه دهنده خدمات اینترنت (INSP) یا هر ترکیبی از این سه بر اساس خدماتی که شرکت ارائه می دهد نامیده شود.

آشنایی با ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP)

خدمات اینترنتی در ابتدا محدود به سازمان های دولتی و بخش های خاص دانشگاه بود. این فناوری برای دسترسی عموم مردم از طریق شبکه جهانی وب در اواخر دهه 1980 توسعه یافت. در ابتدا، مصرف‌کنندگان می‌توانستند از طریق چند شرکت ارائه دهندهخدمات اینترنتی دسترسی محدود داشته باشند که از اتصالات شماره‌گیری با استفاده از خط تلفن استفاده می‌کردند.

تعداد شرکت های ارائه دهنده اینترنت در اواسط دهه 1990 به چندین هزار شرکت رسید و رونق کسب و کار آنها رو به افزایش بود. با افزایش گزینه‌های اتصال به اینترنت و دور شدن سرعت از اتصالات ابتدایی که کند بودند، اقتصاد اینترنت متولد شد. ارائه‌دهندگان فناوری پیشرفته‌تری را توسعه دادند و به مشتریان امکان دسترسی با سرعت بالا از طریق فناوری پهنای باند از طریق مودم‌های کابلی و خط مشترک دیجیتال (DSL) را می‌دادند.

پشت همه اینها شبکه ای چندلایه از اتصالات بود. شرکت های خدمات اینترنتی محلی حق دسترسی به اینترنت را به مشتریان خود می فروختند اما برای دسترسی خودشان نیاز به شرکت های ارائه دهنده بزرگتر داشتند که هزینه های دسترسی را به آنها پرداخت می کردند. این شرکتهای بزرگتر به نوبه خود به شرکتهای بزرگتر از خود برای دسترسی به اینترنت هزینه پرداخت می کردند. این مسیر به حامل های سطح 1 منتهی می شود که می توانند به هر نقطه دسترسی شبکه بدون نیاز به پرداخت هزینه دسترسی پیدا کنند. این شرکت های سطح 1 مالک زیرساخت های منطقه خود هستند.

ارائه دهندگان خدمات اینترنتی دسترسی مشتریان خود را به اینترنت فراهم می کنند. ارائه دهندگان دسترسی ساده فقط ترافیک بین فرد و اینترنت را به طور کلی مدیریت می کنند. اما بسته به موقعیت مکانی و در دسترس بودن مشتری، ممکن است خدمات دیگری نیز برای ارائه به او وجود داشته باشد.

چگونه بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت خانگی را انتخاب کنیم؟

دسترسی به اینترنت یکی از مهم ترین بخش های خانه شما است. با پیشرفت تکنولوژی های امروزی اینترنت مهمترین راه برای ارتباط افراد با دوستان و خانواده در خود می باشد. دور کاری و کار از خانه را برای بسیاری از افراد فراهم کرده است، و به شما این امکان را می‌دهد از سرگرمی های که از طریق سرویس‌های پخش ویدئو آنلاین، بازی آنلاین و موارد دیگر لذت ببرید.

برای انتخاب یک شرکت ارائه دهنده اینترنت خانگی، مقایسه سرعت دانلود و سرعت آپلود و موارد دیگر را بررسی نمایید تا به بهترین گزینه برای اینترنت خانگی برسید.. گزینه های زیادی ممکن است در منطقه و محل زندگی شما در دسترس باشد، از جمله اینترنت فیبر نوری، ارائه دهندگان اینترنت کابلی و حتی ارائه دهندگان اینترنت ماهواره ای.

باید در نظر بگیرید که آیا سرویس مورد نظر شما از سرعت بالا و اتصالات اینترنت بی سیم قوی در خانه پشتیبانی می کند و به چه روتر یا مودمی ممکن است نیاز داشته باشید.
برای پیدا کردن بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت خانگی ، در این مقاله همه مواردی که ممکن است نیاز داشته باشید و یا برای شما سوال باشد را عنوان کرده ایم.

بهترین ارائه دهنده اینترنت خانگی با پوشش دهی مناسب در منطقه خود را پیدا کنید

یکی از اولین مواردی که هنگام انتخاب یک ارائه دهنده خدمات اینترنتی خانگی باید در نظر گرفت این است که آیا این شرکت در منطقه شما پوشش خدمات ارائه می دهند یا خیر. افرادی که در مناطق روستایی زندگی می کنند ممکن است گزینه های خدمات اینترنت کمتری در اختیار داشته باشند، اما هنوز شرکت های اینترنتی با کیفیتی وجود دارند که به مناطق روستایی خدمات ارائه می دهند.

سرعت اینترنت مورد نیاز خود را تعیین کنید.

هنگامی که شرکت های ارائه دهنده اینترنت موجود در محل زندگی خود را شناسایی کردید، باید سرعت اینترنت و سایر جزئیات هر کدام را با هم مقایسه کنید تا بتوانید بهترین اینترنت خانگی را انتخاب کنید.. معمولا شرکت ها سرعت های مختلف با قیمت های مختلف را در دسترس شما قرار می دهند. برای مقایسه، ممکن است بخواهید تست سرعت اینترنت را انجام دهید تا بدانید از شرکت ارائه دهنده فعلی خود اینترنت با چه سرعتی دریافت می کنید.

برخی افراد به سادگی به دنبال سریعترین اینترنت موجود در بازار هستند. با این حال، سریع ترین سرعت تنها عاملی نیست که باید در نظر گرفته شود. علاوه بر این، بسته به اینکه چگونه از اینترنت خود استفاده می کنید، با رفتن با سریع ترین سرعتی که می توانید پیدا کنید، ممکن است برای چیزی که نیاز ندارید و استفاده نمی کنید هزینه کنید. استفاده از ارزان ترین اینترنت نیز بهترین گزینه نیست. اینترنت ارزان ممکن است کیفیت پایینی داشته باشد و قابل استفاده نباشد.

آنچه شما واقعاً برای سرعت اینترنت نیاز دارید بستگی به این دارد که بیشتر از اینترنت برای چه مواردی استفاده می کنید ممکن است برای بررسی شبکه های اجتماعی خود، پخش ویدیو از طریق سرویس های پخش ویدئو موجود یا شرکت در بازی های آنلاین استفاده کنید. همچنین بستگی به تعداد کاربران اینترنت در خانه شما دارد.

بهترین اینترنت خانگی برای مرور وب سایت ها و رسانه های اجتماعی

اگر قصد دارید در درجه اول از اتصال اینترنت خود برای مرور وب و صفحات اینترنتی، بررسی ایمیل یا استفاده از رسانه های اجتماعی استفاده کنید، فقط به ابتدایی ترین بسته اینترنت نیاز دارید. به دنبال بسته هایی باشید که با قیمت مناسب و سرعت متوسط خدمات ارائه می دهند.

بسته های اولیه برای کاربران با پهنای باند کم، خانواده های تک نفره و کم جمعیت یا کسانی که نیازی به پخش ویدئو، کنفرانس یا قابلیت بازی اینترنتی ندارند، ایده آل هستند. در سطح 10 مگابیت بر ثانیه، برخی از پخش‌های ویدیویی و بازی‌های معمولی هر دو امکان‌پذیر است. در صورتی که بیش از یک کاربر در یک زمان به اینترنت دسترسی دارد بهتر است، سطح بالاتر از بسته پایه خریداری نمایید.

بهترین اینترنت خانگی برای چندین دستگاه و ویدئو کنفرانس

اگر در خانواده شما چندین نفر همزمان به اینترنت متصل می شوند یا اگر قصد داشته باشید همزمان در یک دستگاه کنفرانس ویدیویی و پخش ویدئو استفاده داشته باشید، ممکن است به یک بسته با سرعت بالا نیاز داشته باشید. در این صورت معیارهای انتخاب بهترین اینترنت خانگی تفاوت خواهد داشت.

ممکن است بخواهید یک طرح ارائه دهنده اینترنت فیبر نوری پایه را برای منزل خود در نظر بگیرید. (اینترنت فیبر نوری به اتصال پهنای باندی اطلاق می‌شود که از کابل‌های فیبر نوری استفاده می‌کند که سرعت بسیار بالاتری را نسبت به اینترنت کابلی یا DSL ممکن می‌سازد). در محدوده بالای این سرعت‌ها، انجام بازی‌های مکرر و مقداری جریان HD امکان‌پذیر است.

هنگامی که نیاز به اینترنت برای آپلود و دانلود داشتید، هنگام تصمیم گیری در مورد برنامه باید به سرعت آپلود توجه کنید. آپلود برای بازی های آنلاین و کنفرانس های ویدئویی مورد نیاز است، اما برای پخش رسانه ها در دستگاه های شما یا برای مرور ساده اینترنت به آن نیاز نیست.

با خدمات فیبر نوری، برای بیشتر برنامه های اینترنت ، سرعت آپلود و دانلود اغلب با یکدیگر برابر است. با اینترنت کابلی و DSL، سرعت دانلود سریع ممکن است با سرعت آپلود کندتر همراه باشد. سرعت آپلود استاندارد ویدیو با کیفیت فقط باید حدود 0.5 مگابیت در ثانیه باشد، در حالی که ویدیوهای با کیفیت بالا معمولاً به 3.0 مگابیت در ثانیه نیاز دارند.

اینترنت برای بازی و پخش فیلم های HD

اگر خانه شما مملو از کاربران سنگین اینترنت، گیمرهای آنلاین و پخش کننده فیلمHD است که همگی دوست دارند از دستگاه های خود به طور همزمان استفاده کنند، ممکن است یک طرح اینترنت بسیار سریع نیاز داشته باشید. شما باید به دنبال بسته های اینترنتی باشید که بیشترین سرعت و حجم را در میان سایر بسته ها دارند. البته در کشور ما شرکت ها اینترنت را با سرعت محدودتری ارائه می دهند.

در این سرعت ها، چندین کاربر می توانند به طور همزمان ویدیوهای با کیفیت بالا پخش کنند. این طرح‌ها همچنین برای خانواده‌های بزرگ‌تر که ممکن است چهار یا چند کاربر در یک زمان به اینترنت دسترسی داشته باشند، عالی به نظر برسد. کاربران که استفاده زیادی از اینترنت دارند و حجم بسته و سرعت آن برایشان مهم است استفاده از اینترنت فیبر نوری را نیز در نظر بگیرند.

اینترنت فیبر نوری در مقابل اینترنت DSL

هنگام انتخاب یک سرویس اینترنتی، ممکن است بین اینترنت DSL و اینترنت فیبر نوری به شما پیشنهادهایی شود. این دو نوع اتصال هم از نظر قیمت و هم از نظر سرعت با یکدیگر متفاوت هستند. همچنین، اینترنت DSL تقریباً در همه جا در دسترس است، اینترنت فیبر نوری به طور گسترده در مناطق روستایی بیشتر در دسترس نیست، اگرچه این امر همچنان در حال تغییر است.

DSL مخفف “خط مشترک دیجیتال” است و به اینترنت اولیه ای اطلاق می شود که از طریق خطوط تلفن اختصاصی با سیگنال هایی که از طریق سیم مسی عبور می کنند منتقل می شود. سرعت DSL اغلب به حدود 100 مگابیت در ثانیه می رسد.

با اینترنت فیبر نوری، سیگنال ها به شکل نور از طریق کابل های فیبر نوری که لوله های شیشه ای نازک و انعطاف پذیر هستند، منتقل می شود. فیبر نوری به سیگنال‌ها اجازه می‌دهد تا بسیار سریع‌تر و با از دست دادن اطلاعات کمتری ارسال شوند. اینترنت فیبر نوری سرعت 2000 مگابیت بر ثانیه را امکان پذیر می کند. با فیبر نوری، سرعت آپلود و سرعت دانلود اغلب برابر است.

اینترنت فیبر نوری یک انتخاب عالی برای کاربران است که استفاده زیادی از اینترنت دارند که خواهان تأخیر کم و اتصالات قابل اعتماد برای بازی، پخش ویدئو و موارد دیگر در چندین دستگاه به طور همزمان هستند. با این حال، اینترنت فیبر نوری قیمت بالاتری نسبت به اینترنت DSL دارد. در حالی که برای کسانی که به آن نیاز دارند عالی است، مطمئن شوید که گزینه‌های ارائه‌دهنده DSL محلی خود را بررسی کنید تا در نهایت بیش از آنچه نیاز دارید هزینه پرداخت نکنید.

قیمت بسته های اینترنتی

هنگام تصمیم گیری در انتخاب بهترین ارائه دهنده خدمات اینترنت خانگی ، قیمت بسته ها یک جزء کلیدی است. بهترین طرح سرعت و عملکرد مورد نیاز شما را با ویژگی های موجود از شرکت خدمات اینترنتی متعادل می کند، همه با قیمتی که متناسب با بودجه شخصی شما باشد.
قیمت دقیق بسته های اینترنت هر شرکت ارائه دهنده احتمالاً به محل زندگی شما بستگی دارد. و در این مورد انتخاب بهترین اینترنت خانگی متناسب با محل زندگی شما می باشد.

موارد دیگری که در انتخاب بهترین اینترنت خانگی باید در نظر بگیرید

فراتر از مناطق تحت پوشش، برنامه های سرعت و قیمت ماهانه، چندین مورد دیگر وجود دارد که باید هنگام انتخاب بهترین ارائه دهنده خدمات اینترنتی برای خود در نظر بگیرید.

حجم اینترنت و هزینه های بیش از حد

برخی ازشرکت های ارائه دهنداینترنت ممکن است مقدار داده ای را که می توانید در یک ماه استفاده کنید محدود کنند. این برنامه ها ممکن است خدمات شما را کاهش دهند (سرعت اینترنت شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهند) یا اگر از مقدار مشخصی داده فراتر بروید، هزینه اضافی از شما دریافت کنند. اگر فکر می‌کنید ممکن است این روش برای شما مشکل ایجاد کند، به دنبال طرحی باشید که داده‌های نامحدودی ارائه می‌دهد.

تعهدات سالانه

برخی از شرکت های خدمات اینترنتی قرارداد یا تعهد سالانه به مشتری ارائه می دهند. در حالی که این ممکن است به معنای قیمت پایین‌تر باشد، می‌تواند از انتقال شما به ارائه‌دهنده دیگر بدون پرداخت هزینه پایان کار نیز جلوگیری کند، اگر در نهایت خدمات آن‌ شرکت را دوست ندارید، مجبور هستید تا پایان قرارداد از خدمات بی کیفیتشان استفاده کنید. در این صورت از استفاده بهترین اینترنت خانگی محروم خواهید شد.

پشتیبانی فنی برای زمانی که به کمک نیاز دارید

پشتیبانی فنی خوب می تواند در مورد اینترنت شما بسیار با اهمیت باشد. در دسترس بودن خدمات پشتیبانی مشتری در هر شرکت ارائه دهنده اینترنت مورد نظر خود را به دقت بررسی کنید و نظرات و تجربه خرید دیگر مشتریان را در نظرکده بخوانید تا در مورد رضایتمندی مشتریان دیگر اطلاع کسب کنید. شرکتی که پشتیبانی فنی 24/7/365 را ارائه می‌دهد، به این معنی که می‌توانید در هر زمانی، روز یا شب، به شما در رفع مشکل احتمالی کمک کند.

به صرفه جویی در هزینه های شما کمک کند

ارائه دهندگان خدمات اینترنت همچنین این امکان را به شما ارائه می دهند که خدمات دیگری مانند سرویس مشاهده فیلم و سریال را با اینترنت با تخفیف به شما بفروشند. به گزینه های بسته بندی ارائه شده توسط شرکت های خدمات اینترنت نگاه کنید تا ببینید چه مقدار از این خدمات در منطقه شما در دسترس است.

جمع بندی بهترین اینترنت خانگی

در این نوشته به بررسی بهترین اینترنت خانگی پرداختیم که با مقایسه اینترنت های خانگی متوجه می شوید کدام اینترنت خانگی بهتر است. نظرات کاربران مختلف را در مورد هر یک بخوانید و بهترین تصمیم برای خرید اینترنت خانگی را بگیرید. بهترین ارائه دهنده اینترنت در ایران را در این لیست می توانید ببینید.

image

2 نظر در “بهترین اینترنت خانگی به انتخاب کاربران در سال 1402

  1. pj گفت:

    سلام. دوستان لطفا به هیچ عنوان از آسیاتک خرید نکنید. من 28 تیر 1402 ثبت یک ADSL کردم اما نه تنها تا الان که تاریخ 23 مرداد 1402 است این اینترنت را برقرار نکرده اند که هر چه هم تماس میگیرم همیشه سر میدوانند و میگویند شکیبا باشید. حتی درخواست انصراف دادم اما برای همان هم اقدام نمیکنند و میگویند که تا مخابرات تایید یا رد نکند پول شما را نمیتوانیم پس دهیم. به ناچار از مبین نت خرید کردم چون خط تلفن خانه را قفل کرده اند و حتی نمیتونم از جای دیگه اینترنت بگیرم.

  2. مجتبی گفت:

    سلام ممنون برای مقاله خوبتون و مقایسه ای که داشتید من برای یه منطقه روستایی اطراف ساوه اینترنت میخواستم تو شهر ما مخابرات هست ٍ آسیاتک و شاتل و یاقوت میخواستم نظرتون رو راجع به شرکت یاقوت هم بدونم میشه این هم بررسی کنید و اطرافیان ازش تعریف میکنن میشه این سایت هم بره برای نظرسنجی اینم

دیدگاهتان را بنویسید