بلاگ

بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی به انتخاب کاربران

بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی به انتخاب کاربران

فرآیند خرید محصولات آرایشی از فروشگاه لوازم آرایشی می تواند بسیار سخت و وقت گیر باشد. با وجود محصولات متعدد در فروشگاه های مختلف، اغلب برای شما در انتخاب محصول خوب چالش برانگیز است. مخصوصا وقتی که به دنبال لوازم آرایشی مناسب یا محصولات مراقبت از پوستی باشید که برای شما بهترین عملکرد را دارند.بهترین فروشگاه های اینترنتی لوازم آرایشی کدام می باشد؟ از کجا سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی را بشناسیم؟

با این حال، شیوه های خرید در حال تغییر هستند و تقریباً همه چیز در حال دیجیتالی شدن می باشد. ولی چگونه می توانیم بهترین فروشگاه اینترنتی خرید لوازم آرایشی را پیدا کنیم.

بهترین فروشگاه های اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی

امروزه محدودیتی برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی وجود ندارد. برای اینکه بتوانید به راحتی در وب سایت هایی که در حال رشد هستند بگردید و محصول آرایشی و بهداشتی مورد نظر خود را خرید کنید، ما در این مقاله چند نکته عالی برای خرید اینترنتی محصولات آرایشی برای شما آماده کرده ایم.

توجه داشته باشید که ترتیب فروشگاه ها به ترتیب بهترین فروشگاه نیست و تصادفی انتخاب شده است، نظرکده در این انتخاب دخالتی ندارد.

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی خانومی

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی خانومی فعالیت خود رو در سال 1392 آغاز به کار کرده است. این سایت به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت می کند شما می توانید انواع لوازم آرایشی، لوازم مراقبت از پوست، مراقبت از مو، بهداشت شخصی، عطر و ادکلن و … را از این فروشگاه خریداری کنید.

این سایت فروش محصولات بهداشتی مدعی است که تمامی واردکنندگان و تولیدکنندگان کالای عرضه شده در این فروشگاه را ملزم به ارائه پروانه بهداشتی ورود یا ساخت از وزارت بهداشت  و نصب آن روی کالاهای ارائه شده کرده است.

خانومی

امتیاز

‫‎متوسط

از 88 رای

3.17

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی مو تن رو

فروشگاه مو تن رو خود را اینگونه معرفی می کند:” مجموعه مو تن رو با همدلی و همکاری جوانان مستعد و با انگیزه ایرانی و همچنین حمایت سرمایه گذارانی با سابقه 50 ساله در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در سال 1395 متولد شده است.”

فروشگاه مو تن رو موفق شده است در سال 1397 برترین فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی شود که تندیس این دسته را با رای مردمی و داوران از جشنواره وب موبایل ایران کسب کند.

مو تن رو

امتیاز

‫‎خوب

از 11 رای

3.82

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی زنونه

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی زنونه خود را اینگونه تعریف می کند:” فروشگاه زنونه از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز نموده و با هدف ایجاد حس ارزشمندی و افزایش اعتماد به نفس در بانوان سعی دارد خدمات فراوانی برای بانوان ایران زمین فراهم کند.”

این فروشگاه انواع لوازم آرایشی، لوازم بهداشتی، عطر و ادکلن، لوازم شخصی برقی و … را به فروش می رساند.

زنونه

امتیاز

‫‎خوب

از 9 رای

4.22

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی بیوتی کد

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی بیوتی کد اینگونه خود را معرفی می کند:” فروشگاههای زنجیره ای بیوتی کد ( عرضه کننده محصولات آرایشی و بهداشتی) ، در سال ۱۳۸۷ با تاسیس اولین شعبه خود در جزیره کیش، شروع به کار نمود. در سال ۱۳۹۳ در شهر تهران، در مجتمع تجاری فرهنگی کوروش شعبه ای جدید با طراحی متفاوت در راستای سرویس دهی مناسب تر به مشتریان عزیز افتتاح شد.”

در این فروشگاه لوازم آرایشی، لوازم مربوط به پوست و بدن، محصولات مو، عطر و ادکلن و … عرضه می شود.

بیوتی کد

امتیاز

‫‎خوب

از 8 رای

3.5

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی روبان

شرکت زرتجارت روبان با نام تجاری روبان در سال 1394 فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی خود را تاسیس نموده است. این سایت عنوان می کند علاوه بر فروش محصولات فوق به مشاوره حرفه ای و کارشناسانه به بانوان خدمات می دهد.

این فروشگاه اینترنتی محصولات لوازم آرایشی، لوازم مربوط به پوست، لوازم مربوط به مو، لوازم مربوط به بدن، عطر و ادکلن و … را عرضه می کند.

روبان

امتیاز

‫‎عالی

از 1 رای

5

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی روژا شاپ

فروشگاه روژا خود را اینگونه معرفی می کند:” اولین شعبه فروشگاه های زنجیره ای روژا درسال 1373 در جزیره کیش تأسیس شد. هدف این مجموعه گسترش واردات محصولات آرایشی و بهداشتی معتبر از سراسر جهان بود.در راستای ارتقاء سطح کیفیت فروش و سرویس دهی به مشتریان و ارائه محصولات معتبر و اصل، شعبه دوم روژا در سال 1382 با طراحی داخلی بسیار متفاوت با فروشگاه های آن زمان در یکی از بهترین مناطق تهران تأسیس شد. “

همچنین ازسال 1393 فروشگاه اینترنتی روژا به منظور ارائه خدمات غیرحضوری به سراسر ایران فعالیت خود را در هر سه بخش بهداشتی، آرایشی و عطر آغاز کرده است.

روژا شاپ ROJA

امتیاز

‫‎خوب

از 9 رای

4.22

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی ارس یاب

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی ارس یاب با تکیه به دانش بومی جوانان منطقه ارس بنیان نهاده شده است و در سایت خود بیان می کند که سعی در شناساندن پتانسیل های موجود در منطقه آزاد ارس دارد.

در این سایت شما می توانید انواع محصولات بهداشتی مربوط به استحمام، محصولات کودک، بهداشت آقایان، بهداشت خانه، مراقبت از پوست و مو، دهان و دندان و لوازم آرایشی دسترسی پیدا کنید.

ارس یاب

امتیاز

‫‎عالی

از 2 رای

5

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی روژه

کلمه روژه در زبان کردی به معنی الماس به کار می رود. فروشگاه اینترنتی روژه در حوزه تخصصی لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند.

در این فروشگاه انواع لوازم آرایشی بهداشتی در زمینه صورت، مو، بدن، عطر و ادکلن و … به فروش می رسد. این فروشگاه مدعی است که از سال 1394 در زمینه تولید مطالب علمی و آموزشی برای خریداران و کاربران دست به تولید محتوا زده است.

روژه

امتیاز

‫‎خوب

از 1 رای

4

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی زز زاگرس

زز زاگرس از سال 1382 با 4 شعبه فیزیکی در مناطق آزاد انزلی و ارس کار خود را آغاز نموده است. از سال 1397 این مجموعه فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی خود را راه اندازی نموده است.

در این فروشگاه اینترنتی انواع لوازم آرایشی و بهداشتی شامل بهداشت خانه، استحمام، بهداشت آقایان، بهداشت بانوان، محصولات آرایشی، بهداشت دهان و دندان، مراقبت از پوست و مو و … را به فروش می رساند.

زززاگرس

امتیاز

‫‎بدون نظر

نظر شما؟

0

راهنمای خرید اینترنتی از سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی

افراد به دنبال محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت از پوست از شرکت ها و برندهای معروف هستند تا پوست خود را درخشان نگه دارند و ظاهر جوان خود را حفظ کنند. اگر در استفاده از لوازم آرایشی تازه‌کار هستید و به دنبال جوان ماندن پوست خود هستید، هر زمان که خواستید محصولات آرایشی را به صورت اینترنتی خریداری کنید، این راهنما را بخوانید. و مطمئن شوید که بهترین برند های ارگانیک مراقبت از پوست را سفارش می دهید.

رنگ پوست خود را بیشتر بشناسید

دانستن آنچه می خواهید، فرآیند خرید اینترنتی را بسیار قابل کنترل تر می کند. معمولا شما لوازم آرایشی که روی پوست دوستتان به خوبی می آید را خریداری نمی کنید. همه ما تا حدودی رنگ پوست متفاوتی داریم. بنابراین اگر رنگ پوست شما گرم است، حتماً لوازم آرایشی بر پایه زرد یا هلویی را سفارش دهید.

اما اگر پوست شما رنگ سردتری دارد، آرایشی با پایه خنثی یا صورتی در خود انجام دهید. درک رنگ پوست قبل از سفارش محصولات آرایشی و بهداشتی ضروری است زیرا احتمال مرجوعی کردن محصول را کاهش می دهد.

تجربه خرید کاربران در مورد فروشگاه های اینترنتی آرایشی را بخوانید

هدف محصولات زیبایی این است که صورت شما را زیبا و جذاب نگه دارد. برای برآوردن کنجکاوی خود در مورد لوازم آرایشی که می خواهید بخرید، ضروری است به رتبه بندی ها و نظرات در مورد محصول را نگاه کنید. اگرچه همه نظرات ایجاد شده بازخورد صادقانه ای نیستند، اما به شما یک نمای کلی از آنچه می خواهید بخرید ارائه می دهد.

ضروری است که به دنبال یک سایتی باشید که بتواند نظرات کاربران و تجربه خرید آنها در مورد فروشگاه های اینترنتی را ثبت کند. ما در نظرکده نظرات کاربران و تجربه خرید آنها را در مورد محصولات مختلف با بی طرفی کامل ثبت می کنیم.

انواع مواد تشکیل دهنده محصول مورد نظر خود را بشناسید

بدن ما  با یکدیگر متفاوت است و برخی افراد به بعضی محصولات و مواد حساسیت دارند. درک اجزای تشکیل دهنده یک محصول در خرید ضروری است، به خصوص هنگام خرید آنلاین محصولات مراقبت از پوست. قبل از خرید یک محصول مراقبت از پوست از فروشگاه هایی اینترنتی مختلف حتما مطالعه کنید تا مطمئن شوید که محصول مورد نظر تنها حاوی خالص ترین مواد ارگانیک است.

به عنوان مثال، علیرغم اینکه پراکسید در مبارزه با آکنه به خوبی عمل می کند، ولی برای کسی که خشکی پوست دارد ممکن است دردسرساز باشد، زیرا منجر به خشکی بیش از حد می شود.

از چند فیلتر در فروشگاه های لوازم آرایشی برای انتخاب درست استفاده کنید

برخی از فروشگاه های خرید لوازم آرایشی بسیار قدیمی هستند و خرید در این سایت ها را بسیار چالش برانگیز می کند. اگرچه این فروشگاه های آرایشی و بهداشتی ممکن است سایت مطرحی با هزاران محصولی باشند که ممکن است به دنبال آنها باشید، برای محدود کردن جستجوی خود به چند فیلتر نیاز داشته باشید.

همچنین می‌توانید از فناوری‌های پیشرفته موبایل مانند اپلیکیشن‌های صورت که از واقعیت مجازی استفاده می‌کنند برای درک اینکه چه لوازم آرایشی بدون استفاده فیزیکی از آن‌ها به پوست شما می‌آید، استفاده کنید. این کار به شما کمک می کند تا آنچه را که باید سفارش دهید محدود کنید و در زمان و هزینه ای که می توانید برای محصولات زیبایی و آرایشی تلف کنید صرفه جویی کنید.

نکاتی که در انتخاب بهترین فروشگاه های اینترنتی لوازم آرایشی باید در نظر بگیرید

با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از خریدها از جمله خرید لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت آنلاین شده اند. امروزه دیگر لازم نیست برای تهیه لوازم آرایشی زیبایی خود در صف فروشگاه ها بایستید. اکنون می توانید همه چیز را از رژ لب گرفته تا لوازم آرایشی دیگر را به راحتی در خانه خود انتخاب کنید. برای اینکه به شما کمک کنیم تا در دنیای لوازم آرایشی و زیبایی به صورت آنلاین به جستجو بپردازید، یک سری نکات وجود دارد که قبل از خرید باید در نظر بگیرید.

سایت های  معتبر لوازم آرایشی را انتخاب کنید

خرید آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی نیاز به انجام یک کار سخت نیست. شما باید به سایت هایی بروید که استفاده از آنها آسان است و از آنها خرید کنید. به عنوان مثال، با استفاده از هوش مصنوعی در زیبایی، اکنون می توانید سایت هایی را بیابید که از قبل ترفندهایی برای بهبود رنگ پوست شما دارند. این روش به صرفه جویی در وقت شما در هنگام انتخاب لوازم آرایشی خوب کمک می کند. همچنین خرید آنلاین لوازم آرایشی و زیبایی را بسیار ساده‌تر و هیجان انگیز می کند.

یکی از راه‌هایی که می توانید بفهمید آیا فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی معتبر است بررسی رتبه و نظرات دیگر کاربران آن می باشد. اغلب، مشتریان قبلی جزئیاتی از تجربه خود را در نظرات می نویسند که می تواند به شما کمک کند آنچه را که انتظار دارید بسنجید. یک فروشگاه معتبر لوازم آرایشی و بهداشتی نیز باید یک شماره تلفن داشته باشد که در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به بازگرداندن وجه، با آن تماس بگیرید.

مشخصات لوازم آرایشی را بخوانید

همانطور که در خرید از یک فروشگاه فیزیکی مشخصات و لیست مواد تشکیل دهنده محصولات آرایشی و بهداشتی را میخوانید باید در فروشگاه اینترنتی نیز این کار را بکنید. طبیعتا شما نمی خواهید محصولی را انتخاب کنید که به آن حساسیت دارید یا باعث ایجاد عوارض جانبی می شود.

برخی از فروشگاه‌های اینترنتی لوازم آرایشی و زیبایی سیاست بازگشت وجه ندارند، بنابراین برای انتخاب محصولات عالی باید مشخصات آن را بررسی کنید.

انجام تحقیق و مقایسه در مورد محصولات آرایشی

قبل از اینکه به خرید کامل لوازم آرایشی و بهداشتی از یک سایت بسنده کنید، حتماً سایت های دیگری را که همان محصولات را ارائه می دهند بررسی کنید. ممکن است یک سایت تخفیف خوبی داشته باشد که شما آن را از دست بدهید. با مقایسه فروشگاه های مختلف شما می توانید بهترین محصولات را انتخاب کنید و آنها را با قیمت‌های پایین‌تر خریداری کنید.

سایز لوازم آرایشی مناسب را انتخاب کنید

لوازم آرایشی با اندازه بزرگ معمولاً مقرون به صرفه تر از استفاده از بسته های کوچک هستند. با این حال، اگر برای اولین بار است که از یک فروشگاه اینترنتی خرید می کنید، ابتدا به سراغ سایزهای کوچک بروید. هنگامی که محصولات را تست کردید، می توانید سایز بزرگتر آن را خریداری کنید.

هر زمان که لوازم آرایشی و بهداشتی را به صورت اینترنتی خریداری می کنید، به شما کمک می کند تا چند مورد را در ذهن داشته باشید. برای اینکه یک خریدار باهوش باشید، به سراغ سایت‌های معتبر بروید، از قبل تحقیق کنید، مشخصات محصولات را بخوانید. شما شایسته بهترین لوازم آرایشی برای پوست خود هستید.

6 ترفند برای خرید اینترنتی لوازم آرایشی

خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی می تواند برای شما سرگرم‌کننده باشد ولی ممکن است از طرفی کمی سخت به نظر برسد. ممکن است شما ساعت ها برای انتخاب لوازم آرایشی مناسب در اینترنت به جستجو پرداخته باشید. وقتی صحبت از خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی به میان می آید انتخاب یک محصول خوب فقط با یک عکس دشوار است. با کمی جستجو و تلاش بیشتر، شما می توانید محصولات مناسب را نیز پیدا کنید. آیا عاشق خرید اینترنتی محصولات زیبایی هستید؟ به نکات زیر توجه کنید تا خرید شما آسان تر شود.

نمونه های بیشتری را بررسی کنید

بررسی اینکه چقدر ممکن است یک سایه برای رنگ پوست شما مناسب باشد سخت به نظر می رسد. بنابراین به دنبال نمونه ها در اینترنت باشید. پست‌های رسانه‌های اجتماعی را برای محصولات آرایشی مورد نظر خود با مدل‌هایی با رنگ پوست مشابه شما جستجو کنید. به این ترتیب، می توانید از محدوده و سایه های یک محصول مطلع شوید.

یک لیست اصلی بسازید

اولین و مهم ترین نکته برای خرید هوشمندانه در مورد محصولات آرایشی، تهیه یک لیست است. در این فهرست اصلی، انواع، دسته‌ها، برند‌ها و مواردی را که فکر می‌کنید در حال حاضر دارید و چیزهایی که ممکن است در آینده نزدیک به آن‌ها نیاز داشته باشید را بنویسید. در حین انجام این کار، به یاد داشته باشید که چه نوع ظاهری را به طور کلی می پسندید، یا حساسیت های پوستی خاصی را که دارید در نظر بگیرید.

نظرات و بررسی محصولات را بخوانید

اگر محصولی در سایت‌های مختلف موجود است، باید به نظرات آن محصول نیز نگاهی بیندازید. نظرات مشتریان بهترین اطلاعاتی هستند که می تواند دید کلی به شما بدهد. موارد زیادی وجود داشته است که ما در مورد محصولات آرایشی بررسی کرده ایم در پی بررسی های متعدد، متوجه شده ایم که برای یک نوع پوست مناسب نیست. بنابراین اگر به فکر هزینه کردن برای خرید یک محصول خوب برای خود هستید، آنچه را که در تجربه استفاده دیگر کاربران آمده است را بخوانید.

در مورد مواد تشکیل دهنده بخوانید و تاریخ انقضا را بررسی کنید

هنگامی که محصولات زیبایی را به صورت اینترنتی خریداری می کنید، این فرصت را به شما می دهد که یک کالا را بررسی کنید. لیست مواد تشکیل دهنده و مزایای مواد مورد استفاده را که معمولاً در سایت های اینترنتی ذکر می شود، را مرور کنید.

نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که تاریخ انقضای محصول را بررسی کنید. به خصوص اگر محصولات در حال فروش هستند، اکثر اوقات به تاریخ انقضا نزدیک می شوند.

سعی کنید یک محصول پرفروش را انتخاب کنید

یک محصولی را انتخاب کنید که به خوبی شناخته شده است. اگر در بررسی های خود به نتیجه ای نرسیده اید، انتخاب محصولات آرایشی پرفروش معمولاً رویکرد مناسبی است زیرا به این معنی است که تعداد زیادی از دیگران کاربران آن را خریده اند و از آن راضی هستند. به این ترتیب، می توانید بررسی کنید که آیا محصولات یک برند خاص برای شما مناسب است یا خیر.

لوازم آرایشی مناسب را با ابزار مناسب انتخاب کنید

شاید شناخته شده ترین دلیلی که چرا خانم ها در خرید آنلاین محصولات زیبایی دقت می کنند، انتخاب رنگ مناسب محصول، کرم، رژ لب یا خط چشم است که مناسب پوست شماست. سایتی هایی وجود دارند که به شما در یافتن لوازم آرایش دقیق کمک می کنند و نام لوازم برندهای مختلف آرایشی معروف را پیشنهاد می دهند.

جمع‌بندی بهترین فروشگاه های خرید لوازم آرایشی

در این نوشته به بررسی بهترین سایت های خرید لوازم آرایشی آشنا می شوید . با نظرات کاربران کاربران مختلف می توانید سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی را شناسایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید