بلاگ

بهترین سایت و نرم افزار حسابداری ایرانی به انتخاب کاربران در سال 1402

بهترین نرم افزار حسابداری ایرانی به انتخاب کاربران در سال 1400

نرم افزار حسابداری توسط افراد و صاحبان مشاغل برای وارد کردن درآمد و هزینه و پیگیری امور مالی استفاده می شود. استفاده از نرم افزار حسابداری کارآمدتر است و اشتباهات کمتری نسبت به پردازش دستی انجام می دهد. همچنین می تواند با ویژگی هایی مانند اتوماسیون در زمان صرفه جویی کند و به مالک فضایی برای ذخیره اسناد و رسیدهای مهم برای دسترسی در هر زمان می دهد. اگر در حسابداری حرفه ای نیستید یا حتی اگر اینطور است و می خواهید در زمان خود صرفه جویی کنید، در زیر نام بهترین نرم افزار های حسابداری ایرانی را ذکر کرده ایم که می توانید در جلوی هر کدام از آنها تجربه و نظرات استفاده کاربران را مشاهده کنید.

برای تعیین بهترین نرم افزار حسابداری، قبل از تصمیم گیری برای خرید یا استفاده بهتر است از تجربیات دیگر کاربران استفاده کنید تا در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری و مالی ایرانی

برای مشاهده نظرات و تجربه خرید کاربران هر یک از سایت های حسابداری می توانید بر روی باکس های مربوطه کلیک کنید.

نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار سیستم

شرکت سپیدار سیستم فعالیت اصلی خود را از سال 1387 آغاز نموده است. این شرکت در زمینه نرم‌افزار های حسابداری و مالی فعالیت دارد و دو نرم‌افزار سپیدار و دشت را برای خدمات رسانی به مشتریان خود راه‌اندازی کرده است. نرم‌افزار سپیدار برای مدیریت کسب و کار های کوچک مناسب است و نرم‌افزار دشت ویژه اصناف و فروشگاه ها می باشد.

این شرکت از مزیت های نرم‌افزار های خود را حضور نمایندگان فروش ، آموزش و خدمات متنوع پشتیبانی در سراسر کشور می‌داند.

شما می توانید نظرات در مورد سپیدار سیستم را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

سپیدار سیستم

امتیاز

‫‎متوسط

از 4 رای

3.25

نرم افزار حسابداری و مالی هلو

شرکت مهندسی هلو از سال 1377 فعالیت خود را اغاز نموده است. این شرکت نرم‌افزار های مالی هلو را در نسخه های تخصصی برای فروشگاه ها ، شرکت ها و تولیدی ها با پوشش بیش از 200 گروه شغلی عرضه کرده است.

خدماتی که این شرکت ارائه می دهد شامل مشاوره و راهنمایی تلفنی ، مشاوره و راهنمایی حضوری و فروش از طریق همکاران این شرکت در سراسر کشور می باشد.

شما می توانید نظرات در مورد نرم افزار حسابداری هلو را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

نرم افزار حسابداری هلو

امتیاز

‫‎بد

از 8 رای

1.75

نرم افزار حسابداری محک

بیشتر فعالیت های گروه نرم افزاری محک، مربوط به حوزه تولید و پشتیبانی نرم‌افزار های مالی و مدیریتی می باشد. این شرکت نرم‌افزار های حسابداری فروشگاهی ، شرکتی ، تولیدی و صنفی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

شما می توانید نظرات در مورد نرم افزار حسابداری محک را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

نرم افزار حسابداری محک

امتیاز

‫‎متوسط

از 25 رای

3.32

نرم افزار حسابداری پارسیان

شرکت نرم‌افزار حسابداری پارسیان فعالیت خود را از سال 1383 با طراحی و تولید نرم‌افزار مدیریت مالی پارسیان آغاز کرده اند. نرم‌افزار های این شرکت کاملا شی گراء بوده و از پایگاه داده یک پارچه و نرمال بهره می برد.

شما می توانید نظرات در مورد نرم افزار حسابداری پارسیان را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

نرم افزار حسابداری پارسیان

امتیاز

‫‎بد

از 6 رای

1.5

نرم افزار حسابداری و مالی آرین سیستم

شرکت داده پردازی آرین سیستم فعالیت خود را از سال 1383 توسط جمعی از فارغ التحصیلان رشته های نرم‌افزار و حسابداری راه‌اندازی شده است. این شرکت با هدف همگام سازی و تولید نرم‌افزار مدیریت یکپارچه ، نرم‌افزار حسابداری آرین سیستم را تولید کرده است.

آرین سیستم هدف و ماموریت خود را شناسایی نیاز مشتری ، ارائه جدیدترین نرم‌افزار اتوماسیون اداری با کاربری آسان و مشتری مداری عنوان می کند.

شما می توانید نظرات در مورد آرین سیستم را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

آرین سیستم

امتیاز

‫‎عالی

از 1 رای

5

نرم افزار حسابداری آنلاین حسابفا

نرم‌افزار حسابداری حسابفا فعالیت خود را از سال 1395 در حوزه حسابداری آغاز نموده است. حسابفا یک نرم‌افزار حسابداری و مدیریت مالی آنلاین مبتنی بر تکنولوژی رایانش ابری است.

حسابفا مدعی است که با بهره‌گیری از تکنولوژی رایانش ابری در حوزه حسابداری و مدیریت مالی، به عنوان اولین و بزرگترین نرم افزار حسابداری ابری ایران را در اختیار دارد.

شما می توانید نظرات در مورد حسابفا را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

حسابفا

امتیاز

‫‎خوب

از 3 رای

4

نرم افزار حسابداری آنلاین ابرستان

شرکت دانش بنیان مهندسی مشاور عصر فناوری دانش (سهامی خاص) در سال 1382 تاسیس شده است. این شرکت در سال 1397 نرم‌افزار حسابداری ابرستان را با عقد قراردادی با استارت آپ ابرستان در مجموعه خود ادغام کرده است.

نرم‌افزار حسابداری آنلاین ابرستان در ابتدا تحت عنوان نرم‌افزار کسب زیر مجموعه ای از خدمات ابری ابرستان محسوب می شده است.

شما می توانید نظرات در مورد ابرستان را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

ابرستان

امتیاز

‫‎بدون نظر

نظر شما؟

0

برای انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری باید به چه معیار هایی توجه کرد؟

وقتی در مورد تبدیل روش های سنتی حسابداری به روش های به روز تر و با استفاده از نرم افزار حسابداری بشنوید، ممکن است شگفت انگیز به نظر برسد. ممکن است احساس پیچیدگی و ابهام داشته باشید مگر اینکه رشته تحصیلی شما حسابداری باشد.

حسابداری و فعالیت های مرتبط با حسابداری برای مدیریت نیاز به نرم افزار های حسابداری دارند. یک نرم افزار حسابداری ایده آل باید دارای ویژگی هایی مانند حساب های دریافتنی، حساب های پرداختنی، دفتر کل، مدیریت موجودی و سایر اجزای اساسی باشد.

با استفاده از یک نرم‌افزار حسابداری، شرکت ها می‌توانند گزارش‌های هزینه خود را سفارشی کنند تا دیدی جامع از نحوه خرج کردن پول خود داشته باشد. یا خدمات توسعه نرم افزار مالی وجود دارد که تمام این نیازها را برآورده می کند.

جدای از این توابع و ویژگی ها، تعداد زیادی امکانات دیگر در نرم افزار های حسابداری وجود دارد. آنها طیف گسترده ای از وظایف را انجام می دهند و خدمات متنوعی را ارائه می دهند. بیایید عمیق تر به فاکتورهای ضروری مورد نیاز برای بهترین نرم افزار حسابداری و ویژگی های کلیدی آن بپردازیم.

اگر برای وصل شدن به اینترنت به دنبال بهترین اینترنت خانگی هستید حتما نظرات کاربران در بخش مورد نظر را بخوانید.

نرم افزار حسابداری چیست؟

از دیدگاه بسیاری افراد ، نرم افزار حسابداری یک راه حل یکباره برای بسیاری از رویه های حسابداری است. با ارتقای نسخه سنتی حسابداری، نرم افزار حسابداری به شما کمک می کند تا فرآیند مدیریت مالی خود را با کاهش زمان انجام کارهای تکراری مبالغ قابل پرداخت، صورتحساب ، تطبیق خودکار کنید.

برای مدیریت امور مالی کسب و کار، نرم افزار حسابداری شما باید چندکاره باشد و بتواند پول شما را به حساب های مختلف وارد و خارج کند. ویژگی‌های نرم‌افزار حسابداری باید شامل تمام برنامه‌های مشتری، صورت‌حساب مشتریان، سوابق دریافتنی‌ها و بدهی‌ها باشد. یک نرم افزار حسابداری شفاف، ترازنامه شما را ساده تر و جریان نقدی شما را آسان تر می کند.

ویژگی های کلیدی بهترین نرم افزار حسابداری ، مالی و انبار داری

جزئیات مالی متعددی مانند حساب های بانکی، صورت حساب های بانکی و سایر داده های مالی باید در نرم افزار پردازش شوند. بنابراین، سیستم حسابداری باید به‌روز باشد. چه شما یک کسب و کار کوچک باشید که به تازگی نرم افزار حسابداری را راه اندازی کرده اید یا یک شرکت در سطح سازمانی که تصمیم به ساخت یک نرم افزار حسابداری گرفته است، به تمام ویژگی های کلیدی مانند صورتحساب اولیه، سیستم پردازش پرداخت ها، پرداخت الکترونیکی مالیات، مدیریت حقوق و دستمزد و موجودی نیاز دارید. مدیریت یکپارچه در نرم افزار برای ساده سازی فرآیند است.

نرم افزار حسابداری مناسب تمام پیش نیازهای مشتریان را برطرف می کند. کسب و کارها هنگام برنامه ریزی برای توسعه این نرم افزار به امنیت کامل نیاز دارند زیرا جزئیات ارائه شده بسیار محرمانه است. پرداخت ها، پرداخت الکترونیکی مالیات، صورتحساب تراکنش های تجاری و سایر تسهیلات از مهمترین ویژگی های نرم افزار حسابداری هستند. اکنون کسب‌وکارها می‌توانند نتایج را با عملیات مالی سریع‌تر ساده‌سازی کنند.

اجازه دهید ببینیم که بهنرین نرم‌افزار حسابداری چه ویژگی هایی دارد که می‌تواند برای کسب‌وکار شما تفاوت ایجاد کند و شرکت شما برای اجرای روان به چه چیزی نیاز دارد.

1. دفتر کل: ثبت تمام معاملات مالی

ویژگی های کلیدی اساسی حسابداری، مانند دفتر کل، نمودار حساب ها، صورتحساب، مدیریت مالیات، تطبیق حساب ها، حساب های پرداختنی، حساب های دریافتنی، گزارش حقوق و دستمزد و مالی، سوابق پرداخت ها، باید در هر نرم افزار حسابداری گنجانده شود. آنها همچنین در اداره قوانین مالی، مانند قوانین در مورد موضوعاتی مانند مالیات بر فروش آنلاین، کمک می کنند.

برای پرداختن به همه ویژگی های حسابداری در یک برنامه نیاز به هوشمندی و تخصص در مورد آنچه لازم است و چه چیزی نیاز نیست. دفتر کل موتور تمام تراکنش های نرم افزاری است که شامل تمام اطلاعات حیاتی است که به تراکنش های مالی کمک می کند. این شبیه به حسابداری سنتی است که ورود داده ها و گزارش ها را مدیریت می کند. این بخش می تواند به طور موثر تمام جزئیات از صورت های مالی اولیه، محاسبات مالیاتی، صورت های بانکی و موجودی، مدیریت جریان نقدی، حساب های دریافتنی (AR) و حساب های پرداختنی (AP) را مدیریت کند.

این دفتر کل همچنین شامل فروشندگان شخص ثالث و جزئیات آنها مانند حساب های بانکی، روش های پرداخت، صورتحساب ها و پیش پرداخت در صورت وجود و سایر روش های مالی می شود.

2. کاربرپسند بودن نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری، به طور کلی، پاسخگوی انواع کاربران است. دامنه خاصی وجود ندارد که حسابداری به آن علاقه داشته باشد، اما مشتریان ممکن است از دامنه های متفاوت باشند. با این حال، وقتی از سیستم حسابداری خود استفاده می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که سیستمی که انتخاب می‌کنید کاربرپسند، شهودی باشد و تمامی کارکنان شما بتوانند از آن استفاده کنند، از جمله آن‌هایی که از حسابداری یا فن‌آوری آگاه نیستند.

علاوه بر این، انتخاب شما باید سازگار و کاربردی باشد. ما گزینه هایی با قابلیت گزارش دهی چند بعدی را پیشنهاد می کنیم، به این معنی که تیم شما می تواند گزارش هایی هماهنگ با نیازها و اهداف شرکت شما ایجاد کند.

3. تجزیه و تحلیل و گزارش

تجزیه و تحلیل و گزارش گیری ویژگی هایی هستند که یک نرم افزار حسابداری و مالی ERP ابری خوب باید از آن برخوردار باشد. نگهداری سوابق گزارش ها نیاز اساسی هر کسب و کاری برای تجزیه و تحلیل و گزارش در شرایط بحرانی مالی است. دسترسی آسان به سوابق می تواند انجام وظایف و جلسات عمده در سازمان ها را تسهیل کند. در زمان تصمیم گیری، این تجزیه و تحلیل و گزارش به مدیریت کمک می کند و در وقت و زمان صرفه جویی می کند.

این ویژگی نرم افزار حسابداری بسیار مهم است که به شما امکان می دهد گزارش های مالی را با حفظ تمام محرمانه بودن ردیابی و نظارت کنید. این امکان ردیابی بلادرنگ داده های ضروری را فراهم می کند که در نهایت به استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری کمک می کند.

4. به روز رسانی و مقیاس پذیری خودکار نرم افزار حسابداری

هنگام طراحی نرم افزار، باید آن را با رویکردی آینده نگر توسعه دهید. فناوری می آید و می رود و هر روز نوآوری هایی برای ساده سازی مشاغل و مدیریت سریع اتفاق می افتد. مشتریان باید فناوری را ارتقا دهند و بنابراین سیستم حسابداری توسعه یافته شما نیز باید تعادلی داشته باشد تا پول، فروشندگان و هزینه ها را در مسیر خود نگه دارد. این نرم افزار توسعه یافته است که در دراز مدت به سود کسب و کار شما می باشد.

نرم افزار حسابداری باید بتواند با بزرگتر شدن و ثروتمندتر شدن شرکت، با آن توسعه یابد. برنامه حسابداری باید بتواند خود به خود سازگار شود یا به سرعت به روز شود. باید بتواند پایگاه کاربر بیشتری و همچنین تراکنش های بیشتری را مدیریت کند. حجم فزاینده ای از داده ها که بیشتر آن مالی است.

5. صورتحساب و فرایند پرداخت

نرم افزار حسابداری توسعه یافته باید بتواند صورتحساب و پرداخت ها را به بهترین شکل مدیریت کند. مثل این است که باید از مبلغی که به کسی بدهکاری دارید آگاه باشید یا اینکه کسی به شما بدهکار است. جزئیات مهم دیگر مبلغی است که به شما تعلق می گیرد و زمانی که ممکن است هزینه نرم افزار حسابداری را پیش بینی کنید. تمامی نرم افزارهای حسابداری به شما امکان چاپ فاکتورها را می دهند و اکثر آنها به شما امکان ارسال ایمیل را نیز می دهند.

اطلاعات اولیه مشتری شما، مانند نام، آدرس، شماره حساب، و شرایط عادی، باید توسط سیستم شما به خاطر سپرده شود. اکثر تجارت امروزی مبتنی بر نرم افزار است و بنابراین سیستم هایی با ویژگی های پیشرفته برای هر کسب و کاری ضروری است. به خصوص وقتی صحبت از حسابداری و مدیریت مالی می شود.

6. نسخه موبایل نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری که سازگار با موبایل باشد دیگر یک نرم افزار لوکس نیست که فقط شرکت های بزرگ می توانند از پس آن برآیند. این به یک مورد جدید برای مشاغل تبدیل شده است که تحرک کسب و کار خود را به مشتریان خود ارائه دهند. اکثر نرم افزارهای حسابداری آنلاین شامل اپلیکیشن های اندروید و iOS می باشد. برخی از آنها ممکن است فقط بتوانند در نظارت بر هزینه ها به شما کمک کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است قادر به تولید و ارسال فاکتور باشند.

7. امنیت نرم افزار حسابداری

دپارتمان حسابداری همیشه اطلاعات مالی حساس و حیاتی دارد که می توان گفت از اسرار هر کسب و کاری نیز آگاه است. بنابراین حفظ امنیت و امنیت داده‌ها بسیار مهم است. توصیه می شود که برنامه های حسابداری با سطح بالایی از امنیت و مقیاس پذیری در برنامه ها توسعه دهید. برای هر کسب و کاری، امنیت یک جزء اصلی و حیاتی است. بنابراین، هنگام انتخاب نرم افزار حسابداری و مالی، مطمئن شوید که به دنبال حفاظت و امنیت داده ها به عنوان یک ویژگی ضروری هستید.

8. حساب های پرداختنی

در بخش دفتر کل، قبلاً در مورد این ویژگی صحبت کرده ایم. این نشان می دهد که چگونه حساب های پرداختنی به همان اندازه بخش مهمی از پرداخت ها است. با استفاده از این ویژگی، در نرم افزار حسابداری خود، به تمام اطلاعات فروشنده، سیستم های مدیریت خروجی تراکنش های تجاری و پیگیری بدهی های شرکت دسترسی خواهید داشت. در حساب های پرداختنی این سه عامل نقش مهمی دارند.

سفارشات خرید – این بخش شامل یک مسیر از تمام سفارشات با قیمت هایی است که نیاز به پردازش دارند. ممکن است در پردازش متفاوت باشد، اما به طور متوالی از تمام قیمت‌ها از خرید تا پرداخت پیروی می‌کند.

پرداخت‌های خودکار– این بخش به پرداخت‌های برنامه‌ریزی‌شده، پیش‌نویس‌ها با کوچک‌ترین جزئیات از بانک‌ها، مبلغ قابل انتقال، داده‌های فاکتورها و اطلاعات مشابه رسیدگی می‌کند.

یادداشت های اعتباری– بیشتر اوقات، یادداشت های اعتباری به فروشندگان داده می شود و مشاغل از آن خبری ندارند. بنابراین توسعه یک نرم‌افزار حسابداری عدم تعادل داده‌های مالی را نشان می‌دهد و اعتبارات فروشنده را ردیابی و کنترل می‌کند. این سیستم یک ایده واضح از سود و زیان کسب و کار را تضمین می کند.

9. شناسایی و جلوگیری از خطاها

شفافیت و دقت دو عاملی هستند که هنگام استفاده از نرم افزار حسابداری تضمین می شوند. یک راه حل قابل اعتماد برای ارائه به موقع داده ها، محاسبه صحیح و حذف اشتباهات طراحی و کدگذاری شده است. در نتیجه، می توانید انتظار داشته باشید که توسعه مالی شرکت شما واضح و قابل درک باشد. در نتیجه، می‌توانید برنامه‌ها و استراتژی‌هایی را ایجاد کنید که متناسب با نیازهای کسب‌وکار باشد.

مزایای یک نرم افزار حسابداری خوب

تقریباً تا اینجا مطمئن هستیم از استفاده نرم افزار حسابداری متقاعد شده باشید و اگر اینطور نیست، اکنون زمان آن فرا رسیده است. در اینجا می خواهم به برخی از مزایای نرم افزار حسابداری اشاره کنم. اول از همه، نرم افزار شما باید قابلیت ورود چندگانه را داشته باشد. جدای از آن، در پایین می خواهم به مزایای خاصی از انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری اشاره کنیم.

  1. رویه‌های ورود داده‌ها بسیار ساده و سریع هستند.
  2. شما گزارش های مالی عمیق و جامعی دریافت می کنید.
  3. خطاهای دستی کاهش می یابد و به همین دلیل می توان تصمیمات دقیق گرفت
    زمان تایید فاکتورها و پرداخت های نقدی را کاهش دهید.
  4. چندین بخش می توانند به داده های حسابداری متمرکز دسترسی داشته باشند.
  5. مقیاس پذیری و انعطاف پذیری را فعال می کند.
  6. به طور کلی، گزارش های مالی به موقع و آموزنده دریافت می کنید

ما فقط می توانم به بیان مزایای ارائه شده توسط بهرین نرم افزار های حسابداری ادامه دهیم. به عنوان مثال، انواع گزینه های گزارشگری که یک نرم افزار حسابداری ارائه می دهد. خوشبختانه، مجموعه‌ای از گزینه‌های گزارش‌دهی از گزارش‌های استاندارد گرفته تا گزارش‌های قابل تنظیم، خلاصه نمودارها، گزارش‌های فرعی، پیش‌بینی هزینه و غیره را خواهید یافت.

حالا ممکن است بپرسید تفاوت چیست؟ خوب، کسب‌وکارهای گزارش‌دهی استاندارد می‌توانند صورت‌های درآمد و هزینه (سود و زیان)، ترازنامه آزمایشی (دارایی‌ها و بدهی‌ها)، صورت‌های جریان نقدی، حساب‌های دریافتنی، حساب‌های پرداختنی و خلاصه حقوق و دستمزد را منتشر کنند. در حالی که با گزارش دهی قابل تنظیم، می توانید هر گزارشی را که انتخاب می کنید ایجاد و جمع آوری کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که سیستمی را انتخاب کنید که کسب و کارها را قادر می‌سازد ستون‌هایی را در گزارش‌های استاندارد اضافه یا حذف کنند، اندازه عرض ستون‌ها را تغییر دهند و گزارش‌های سفارشی را به خاطر بسپارند تا بتوانند در آینده آنها را تکرار کنند.

درست قبل از شروع یافتن بهترین نرم افزار حسابداری ، تجزیه و تحلیل نیازها، الزامات و درک واضح عملکردهایی که باید انجام دهد بسیار مهم است.

نتیجه گیری در مورد خصوصیات یک نرم افزار حسابداری خوب

در نهایت، این ما را به پایان آنچه یک شرکت از نظر نرم افزار حسابداری می خواهد می رساند. این یک موهبت برای مشاغلی است که قادر به مدیریت جریان نقدی ورودی، صورتحساب، حساب های پرداختنی و دریافتنی، پرداخت الکترونیکی مالیات و سایر وظایف اصلی مهم نیستند. این تصویر مختصری از مشاغل با مدیریت موجودی ارائه می دهد. همچنین نحوه مدیریت صورتحساب، حقوق و دستمزد، مالیات، تراکنش فروش و سایر اطلاعات مالی ضروری توسط شرکت. چندین شرکت توسعه برنامه مالی متخصص هستند و نرم افزار حسابداری سریع و چند منظوره می سازند، چرا آنها را برای نیازهای توسعه خود در نظر نگیرید؟

نرم افزار حسابداری موبایل چیست؟

اگر یک دفترچه یادداشت داشته باشید و تمام معاملات و فاکتورها را در آنجا یادداشت کنید. شما باید صفحات را مجددا بررسی کنید تا فاکتورهای پرداخت نشده را پیدا کنید و مطابق آن با مشتریان خود پیگیری کنید.

و در پایان سال، مالیات فروش خود را فقط از آنجا محاسبه کنید. دفترچه یادداشت را ممکن است گم کنید و دیگر هیچ ایده ای از نحوه مدیریت امور مالی خود نخواهید داشت. این کار خیلی خسته کننده به نظر می رسد، درست است؟ این رویکرد قدیمی برای این سبک زندگی سریع امروزه کاملاً گیج کننده و وقت گیر است.

پس می توانید یک حسابدار استخدام کنید و به یک حسابدار رسمی اجازه دهید امور مالی شما را برای شما انجام دهد. با این تفاوت که پرداخت هزینه به آنها به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک برای شما هزینه زیادی خواهد داشت. اما چرا این کار را انجام دهید وقتی می توانید به موبایل خود همه این کارها را تنها با چند کلیک انجام دهد! بنابراین یک نرم افزار حسابداری موبایل برای شما بهترین است. به شما امکان می دهد تمام هزینه ها و درآمدهای خود را به سرعت یادداشت و پیگیری کنید. می‌توانید بخش‌هایی از بودجه‌تان را خودکار کنید و برنامه‌ریزی کنید که همه چیزهایی را که می‌خواهید در این اپلیکیشن داشته باشید، قرار دهید.

چگونه بهترین نرم افزار حسابداری موبایل را انتخاب کنیم؟

اما مشکل اینجاست که نرم افزار حسابداری زیادی برای موبایل وجود دارد. و وقتی صحبت از امور مالی و اطلاعات حساس در مورد کسب و کار شما می شود، نمی توانید به هیچ برنامه تصادفی اعتماد کنید. شما فقط باید از یک برنامه معتبر و قابل اعتماد برای بالاترین سطح ایمنی استفاده کنید.

همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که یک درگاه پرداخت مناسب برای شما دارد، حساب‌ها به درستی با بانک شما متصل شده‌اند و تمام سابقه تراکنش‌های شما ذخیره می‌شود. همچنین باید به شما در ثبت مالیات برای کسب و کارتان، ادغام پرکاربردترین نرم افزارها و ابرها و همچنین تهیه یک گزارش دقیق با تمام اطلاعات مورد نیازتان کمک کند.

همچنین خودکارسازی وظایف تکراری و ردیابی زمان‌بندی فاکتورها یا تراکنش‌ها وجود داشته باشد. و انتخاب یک نرم افزار با این همه پارامتر آسان نیست. اما آرامش داشته باشید، زیرا ما این کار را برای شما آسان کردیم.

در اینجا مقاله نرم افزار های برتر حسابداری موبایل را بر اساس نظرات کاربران فهرست کرده ایم تا بتوانید بدون تلاش زیاد و با توجه به تجربیات دیگران در استفاده از آنها یکی را انتخاب کنید. اکثر این نرم افزار ها ممکن است در نسخه تحت وب هم موجود باشند. اما ما می دانیم که استفاده از این برنامه ها آسان و برای ردیابی مکرر همه هزینه ها مفید است. بهترین بخش این است که این لیست دارای برنامه های حسابداری برای آیفون و گوشی های اندرویدی یا هر دو می باشد. بنابراین بدون توجه به شرکتی که ترجیح می دهید، می توانید هر برنامه ای را از لیست انتخاب کنید.

انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری تحت وب

راه اندازی یک کسب و کار کار ساده ای نیست. فرد باید کارهای لازم را انجام دهد و اطمینان حاصل کند که فعالیت های سازمانی با دستورالعمل های اعلام شده توسط مقامات مطابقت دارد. به غیر از ثبت نام و اخذ مجوزهای مورد نیاز، گام مهم دیگر نگهداری دفاتر حسابداری و پرداخت مالیات دقیق است. با پیشرفت فناوری هر روز و تشویق دولت به استفاده از فناوری برای اهداف مختلف، پیشرفت های جدیدی در حسابداری معرفی می شود.

ما می دانیم که نگهداری دفاتر با تمام فاکتورها اگر به صورت دستی انجام شود کار آسانی نیست. از این رو نرم افزار حسابداری برای سهولت در تهیه گزارشات مالی و حسابداری توسعه یافت است. اما این پایان کار نیست. با توجه به چندین اشکال و دامنه پیشرفت، نرم افزار حسابداری تحت وب توسعه یافت. ایده چنین نرم افزاری تسهیل حسابداری برای مشاغل کوچک و همچنین بزرگ بود. انعطافی که در ابزارهای حسابداری سنتی وجود نداشت در این نرم افزار حسابداری تحت وب به دست آمد.

دیدگاهتان را بنویسید