بلاگ

بهترین سایت خرید بیمه آنلاین و بیمه شخص ثالث

سایت خرید بیمه آنلاین و بیمه شخص ثالث

در حالی که معمولاً نمی‌توانیم از اتفاقات غیرمنتظره جلوگیری کنیم، گاهی اوقات می‌توانیم محافظتی دریافت کنیم. بیمه برای محافظت از ما، حداقل از نظر مالی، در صورت وقوع اتفاقات خاص است. اما گزینه های متعدد بیمه وجود دارد و بسیاری از کارشناسان مالی می گویند که باید همه آنها را داشته باشید. تعیین اینکه واقعاً به چه بیمه ای نیاز دارید می تواند دشوار باشد.

خرید نوع و میزان مناسب بیمه همیشه با توجه به شرایط خاص شما تعیین می شود. عواملی مانند فرزندان، سن، سبک زندگی و مزایای شغلی در هنگام ساختن سبد بیمه ای خود نقش دارند. با این حال، برای خرید انواع بیمه به صورت آنلاین و اینترنتی ابتدا باید از سایت و پلتفرم مورد نظر اطلاعاتی داشته باشید. در این نوشته به بررسی بهترین سایت های خرید بیمه و بیمه شخص ثالث پرداخته ایم که شما می توانید قبل از خرید ابتدا نظرات و تجربه خرید دیگر کاربران را مطالعه کنید.

بهترین سایت های خرید انواع بیمه و بیمه شخص ثالث

برای مشاهده نظرات و تجربه کاربران هر یک از سایت های خرید بیمه می توانید بر روی باکس های مربوطه کلیک کنید.

سایت خرید بیمه ازکی

 

برای مشاهده نظر کاربران سایت ازکی روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

ازکی azki

امتیاز

‫‎بد

از 66 رای

2.24

سایت خرید بیمه دات کام

برای مشاهده نظر کاربران سایت بیمه دات کام روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

بیمه دات کام

امتیاز

‫‎عالی

از 1 رای

5

سایت خرید بیمه بیمر

برای مشاهده نظر کاربران سایت بیمر روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

بیمر Bimer

امتیاز

‫‎بدون نظر

نظر شما؟

0

بهترین سایت ها برای مقایسه قیمت بیمه شخص ثالث خودرو

بهترین راه برای به دست آوردن یک معامله عالی در مورد پوشش بیمه شخص ثالث خودرو، مقایسه قیمت‌ها از چندین شرکت بیمه قبل از خرید بیمه نامه است. اینجاست که سایت‌های مقایسه بیمه وارد می‌شوند. آنها چندین پیشنهاد از شرکت‌های مختلف ارائه می‌کنند تا به شما کمک کنند نرخ بیمه شخص ثالث خودرو را مقایسه کنید و پوشش مورد نیاز خود را دریافت کنید.

با این حال، همه سایت های مقایسه بیمه قابل اعتماد نیستند. برخی بیشتر بر جمع‌آوری اطلاعات شما برای فروش به یک آژانس یا شرکت بیمه تمرکز می کنند تا اینکه به شما کمک کنند تا بهترین معامله را در زمینه پوشش بیمه دریافت کنید.

اگر برای وصل شدن به اینترنت به دنبال بهترین اینترنت خانگی هستید حتما نظرات کاربران در بخش مورد نظر را بخوانید.

سایت های مقایسه قیمت بیمه چگونه کار می کنند

سایت های مقایسه بیمه چیست؟

سایت های مقایسه بیمه پلتفرم هایی هستند که به کاربران اجازه می دهند قیمت های بیمه را به صورت آنلاین مقایسه کنند. این سایت ها روند یافتن بیمه را ساده می کنند و به کاربران اجازه می دهند بهترین و ارزان‌ترین بیمه نامه را به راحتی و در مدت زمان کوتاهی پیدا کنند.

سایت های مقایسه بیمه به کاربران امکان مقایسه قیمت واقعی، دقیق و شخصی شده بیمه را به صورت آنلاین می دهند. این سایت‌ها فرآیند خرید بیمه را ساده‌تر می‌کنند و مشتریان می‌توانند اطلاعات رانندگی خود را فقط یک بار وارد کنند تا قیمت‌های ارائه‌دهنده‌های متعدد را در یک صفحه مشاهده کنند. به این ترتیب رانندگان می توانند بهترین و ارزان‌ترین بیمه نامه را در کمترین زمان پیدا کنند.

ابتدا باید بدانید که دو نوع اصلی سایت مقایسه بیمه وجود دارد:

  • سایت های مقایسه با قیمت بیمه
  • سایت های تولید سرب

شما با هر دو گزینه اطلاعات اولیه در مورد خود، ماشین و نیازهای پوشش خود را ارسال می کنید. اما این همان جایی است که شباهت ها به پایان می رسد.

سایت های مقایسه با قیمت بیمه

سایت های مقایسه قیمت به شما نرخ هایی را از چندین ارائه دهنده بیمه خودرو می دهند. شما گزینه ها را بررسی می کنید و تصمیم می گیرید که کدام قیمت ها را دنبال کنید.

هنگام خرید مقایسه، با برخی از سایت‌ها مواجه می‌شوید که قیمت‌های بیمه بی‌درنگ ارائه می‌دهند و برخی دیگر که تخمین می‌زنند. نقل قول های تخمینی از داده های تاریخی استفاده می کنند که ممکن است به روزترین اطلاعات را نداشته باشند. نقل قول های زمان واقعی بسیار دقیق تر هستند.

هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید، سایت مقایسه داده های شما را به نماینده یا شرکت منتقل می کند. این سایت با به اشتراک گذاشتن اطلاعات شما کمک می کند تا روند خرید سریعتر و روانتر پیش برود. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که خدمات معتبر مقایسه مظنه بیمه اطلاعات شما را به شرکت ها یا نمایندگی های بیمه خودرو نمی فروشند.

سایت های تبلیغاتی بیمه

سایت‌های نسل پیشرو اطلاعات شما را با این قول جمع‌آوری می‌کنند که چندین نقل قول برای مقایسه به شما می‌دهند. با این حال، این سایت‌ها اغلب اطلاعات شما را به شرکای تبلیغاتی می‌فروشند. شرکت‌های بیمه رایج‌ترین شرکای تبلیغاتی برای سایت‌های نسل پیشرو هستند.

شما به طور کلی می خواهید از سایت های نسل پیشرو اجتناب کنید. آنها برای ارائه مظنه های شخصی ساخته نشده اند، بنابراین وقتی سعی می کنید اطلاعات دقیق قیمت را به دست آورید، کمک چندانی نمی کنند. بعلاوه، ممکن است در نهایت از بانک های تلفن بیمه و نمایندگان مستاصل تماس های سرد دریافت کنید.

چرای باید بیمه شخص ثالث و انواع دیگیر بیمه را آنلاین خرید؟

همه ما در عصر دیجیتال زندگی می کنیم و چگونه! شما می توانید همه چیز را به صورت آنلاین پیدا کنید، چه خواربارفروشی، چه لباس روزانه یا حتی شریک زندگی تان. در صنعت مالی نیز، همه چیز از بانکداری گرفته تا سرمایه گذاری دیجیتالی شده است. بیمه هم همینطور امروزه هر ارائه دهنده بیمه پیشرو در کشور به مشتریان جدید و بالقوه خود به صورت آنلاین خدمات ارائه می دهد. نه فقط این، بسیاری از تجمیع کنندگان بیمه آنلاین در بازار فعال هستند که تمام اطلاعات موجود در مورد سیاست ها و برنامه های مختلف بیمه گذاران مختلف را در یک پلت فرم ارائه می دهند.

جای تعجب نیست که یک تغییر پارادایم از روش سنتی وابستگی به نمایندگان بیمه به انتخاب مسیر دیجیتال برای خرید بیمه صورت گرفته است. این واقعیت که خرید آنلاین بیمه مزایای زیادی دارد نیز به این تغییر شتاب بخشیده است. بیایید به برخی از مزایای خرید بیمه آنلاین نسبت به بیمه سنتی نگاهی بیندازیم.

مزایای خرید اینترنتی بیمه چیست؟

راحتی:

خرید آنلاین بیمه بسیار راحت تر است، زیرا می توان آن را در هر زمان و هر روز از هر گوشه ای از جهان تنها با یک کلیک روی دکمه انجام داد. شما نیازی به بازدید از هیچ دفتری یا ترتیب جلسه ای ندارید. هنگام خرید آنلاین بیمه، در زمان، انرژی و پولی که در غیر این صورت برای سفر از یک مکان به مکان دیگر صرف ملاقات با بیمه‌گران مختلف می‌کردید، صرفه‌جویی می‌کنید.

خط مشی فوری:

یکی از بزرگترین مزایای خرید آنلاین بیمه این است که در صورت فراهم بودن تمام مدارک، می توان بلافاصله بیمه نامه ای برای شما صادر کرد. در مقایسه با خرید بیمه آفلاین، که ممکن است شامل جلسات متعدد با بیمه‌گران/نمایندگان برای اشتراک‌گذاری فرم‌ها، بحث در مورد طرح‌های مختلف و ارائه اسناد نهایی و غیره باشد، کل فرآیند بیمه آنلاین شامل مراحل مشابه می‌تواند در یک بازه زمانی تکمیل شود. چند دقیقه.

حق بیمه کمتر:

هنگام خرید آنلاین بیمه، مشتری مستقیماً از بیمه‌گر خرید می‌کند و در نتیجه جایی برای حاشیه یا پورسانت توزیع‌کننده باقی نمی‌گذارد. همچنین، هزینه های سربار نگهداری یک پلت فرم آنلاین بسیار کمتر از هزینه های زیرساخت آفلاین است. این صرفه جویی در هزینه به حق بیمه کمتری برای مشتریان آنلاین تبدیل می شود.

مقایسه آسان محصولات مختلف:

پورتال های بیمه آنلاین، مقایسه انواع طرح ها و بیمه نامه ها را برای مشتریان بسیار آسان می کند. به عنوان مثال، اگر قصد خرید یک طرح سلامت را دارید، می‌توانید به سادگی از وب‌سایت رسمی بیمه‌گر انتخابی خود دیدن کنید و تمام سیاست‌های مختلف آن را به همراه مزایای خاص و قیمت‌های حق بیمه بررسی کنید تا تصمیمی آگاهانه بگیرید. همچنین می توانید از طریق تجمیع کنندگان بیمه آنلاین، سیاست های سلامت بیمه گذاران مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید تا بهترین طرح سلامت را برای خود انتخاب کنید. این نوع مقایسه، اگر قرار بود به صورت آفلاین انجام شود، می‌توانست چند روز طول بکشد.

انتخاب افزونه ها:

خرید آنلاین بیمه، انتخاب افزونه های مرتبط با بیمه نامه خود را آسان می کند. افزونه ها با پرداخت اندکی حق بیمه اضافی، محافظت و مزایای بیشتری را برای بیمه گذاران ارائه می دهند. هنگام خرید هر نوع بیمه نامه به صورت آنلاین، مشتریان همیشه می توانند گزینه اضافه کردن هر یک از پوشش های افزودنی ارائه شده توسط بیمه گر را به همراه قیمتی که در آن ارائه می شود، بررسی کنند. پس از ارزیابی سریع از اینکه آیا یک افزونه می‌تواند مفید و ارزش پول را نشان دهد یا خیر، می‌توان آن را برای افزودن به خط‌مشی اصلی انتخاب کرد.

جلوگیری از فروش نادرست:

روش آفلاین خرید بیمه فاقد شفافیت بود زیرا مشتریان بالقوه برای تمام اطلاعات مرتبط به تعداد انگشت شماری از افراد وابسته بودند. آنها به جای اینکه خودشان انتخاب کنند، به شخص ثالثی متکی بودند تا تصمیم بگیرند که کدام خط مشی برای آنها مناسب تر است. این اغلب منجر به فروش نادرست محصولات بیمه شد. اما این موضوع در مورد بیمه آنلاین جای نگرانی ندارد. هنگام خرید آنلاین بیمه نامه، مشتریان می توانند قبل از نهایی کردن محصولی که می خواهند بخرند، تمام ویژگی ها، مزایا و قیمت های پریمیوم طرح های مختلف را بررسی کنند و جایی برای فروش نادرست باقی نماند.

نظرات:

یکی از مزایای بیمه آنلاین این است که مشتریان می توانند قبل از تصمیم گیری نهایی، نظرات محصولات و بیمه گذاران مختلف را مطالعه کنند. این نوع بازخورد دست اول در هنگام خرید بیمه از طریق مسیر سنتی در دسترس نیست. خواندن نظرات می تواند اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد که در هیچ پلت فرم دیگری به دست نمی آورید و به شما در انتخاب درست کمک می کند.
به دلیل این مزایا است که بخش بیمه آنلاین در ایران در مقیاس عظیمی در حال رشد است و به مسیر ترجیحی مشتریان برای خرید بیمه نامه های عمر، سلامت، شخص ثالٍث، موتور و سایر انواع بیمه تبدیل می شود.

انواع بیمه برای خرید آنلاین

6 نوع بیمه عبارتند از بیمه عمر یا بیمه شخصی، بیمه اموال، بیمه آتش سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه گارانتی. بیمه بر اساس ریسک، نوع و خطرات دسته بندی می شود.

  • بیمه عمر یا بیمه شخصی.
  • بیمه اموال.
  • بیمه آتش سوزی.
  • بیمه مسئولیت.
  • بیمه گارانتی.
  • بیمه اجتماعی.

این موارد در زیر توضیح داده شده است.

بیمه عمر

بیمه عمر با سایر بیمه ها متفاوت است به این معنا که در اینجا موضوع بیمه زندگی انسان است. بیمه گر در زمان فوت یا انقضای مدت معین مبلغ معین بیمه را پرداخت خواهد کرد. در حال حاضر بیمه عمر از حداکثر وسعت برخوردار است زیرا زندگی مهمترین دارایی یک فرد است. هر فرد نیاز به بیمه دارد. این بیمه در هنگام فوت زودرس از خانواده حمایت می کند و یا در سنین بالا با کاهش ظرفیت های درآمدی مبلغ مناسبی را در اختیار خانواده قرار می دهد.

تحت بیمه شخصی، پرداختی در هنگام حادثه انجام می شود. بیمه نه تنها یک حمایت است، بلکه نوعی سرمایه گذاری است، زیرا مبلغ معینی در هنگام فوت یا انقضای مدت به بیمه شده قابل برگشت است.

بیمه عمومی

بیمه عمومی شامل بیمه اموال، بیمه مسئولیت و سایر اشکال بیمه است. بیمه های آتش سوزی و دریایی را به شدت بیمه اموال می نامند. بیمه های موتور، سرقت، وفاداری و ماشین آلات تا حدودی شامل میزان بیمه مسئولیت می شود.

سخت‌ترین شکل بیمه مسئولیت، بیمه وفاداری است که به موجب آن، بیمه‌گر خسارت وارده به بیمه‌شده را زمانی که تحت مسئولیت پرداخت به شخص ثالث باشد، جبران می‌کند.

تحت بیمه اموال اموال شخص/افراد در برابر یک خطر خاص بیمه می شوند. خطر ممکن است آتش سوزی یا خطرات دریایی، سرقت اموال یا کالاها آسیب به اموال در حادثه باشد.

بیمه آتش سوزی

در صورت نبود بیمه آتش سوزی، ضایعات آتش سوزی نه تنها برای افراد بلکه برای جامعه نیز افزایش می یابد. با کمک بیمه آتش سوزی خسارات ناشی از آتش سوزی جبران می شود و جامعه ضرر چندانی نمی کند. فرد از چنین زیان‌هایی ارجح است و دارایی یا تجارت یا صنعت او تقریباً در همان موقعیتی که قبل از زیان در آن بوده است باقی می‌ماند.

بیمه آتش سوزی تنها از خسارات محافظت نمی کند، بلکه خسارات تبعی خاصی را فراهم می کند، همچنین خطر جنگ، آشوب، شورش و غیره را نیز می توان تحت این بیمه نامه بیمه کرد.

بیمه مسئولیت

بیمه عمومی همچنین شامل بیمه مسئولیت می شود که به موجب آن بیمه شده موظف به پرداخت خسارت به اموال یا جبران خسارت شخص می باشد. جراحت یا مرگ این بیمه در قالب بیمه وفاداری، بیمه خودرو و بیمه ماشین آلات و … دیده می شود.

بیمه اجتماعی

بیمه اجتماعی برای حمایت از اقشار ضعیف جامعه است که قادر به پرداخت حق بیمه برای بیمه مناسب نیستند. طرح های بازنشستگی، مزایای از کارافتادگی، مزایای بیکاری، بیمه بیماری و بیمه صنعتی اشکال مختلف بیمه اجتماعی هستند.

بیمه ها را می توان از نظر ریسک به 4 دسته طبقه بندی کرد.

بیمه شخصی

بیمه شخصی شامل بیمه عمر انسان است که ممکن است در اثر فوت، حادثه و بیماری متحمل خسارت شود. بنابراین، بیمه های شخصی بیشتر به بیمه عمر، بیمه حوادث شخصی و بیمه سلامت تقسیم می شود.

بیمه اموال

اموال فرد و جامعه در برابر خسارت آتش سوزی و خطرات دریایی بیمه می شود، محصول در برابر کاهش غیرمنتظره کسر، مرگ غیرمنتظره حیواناتی که به تجارت مشغول هستند، خرابی ماشین آلات و سرقت اموال بیمه می شود.

بیمه گارانتی

بیمه ضمانت خسارت ناشی از عدم صداقت، ناپدید شدن و بی وفایی کارکنان یا شخص دوم را پوشش می دهد. طرف قرارداد باید طرف قرارداد باشد. شکست او باعث ضرر طرف اول می شود. به عنوان مثال، در بیمه صادرات، بیمه‌گر خسارت ناشی از عدم پرداخت بدهی واردکنندگان را جبران می‌کند.

سایر اشکال بیمه

در کنار بیمه‌های اموال و مسئولیت، بیمه‌های دیگری نیز وجود دارند که در بیمه‌های عمومی قرار می‌گیرند. نمونه‌هایی از این بیمه‌ها، بیمه‌های اعتبار صادراتی، بیمه کارکنان دولت و غیره هستند که به موجب آن بیمه‌گر تضمین می‌کند که در برخی رویدادها مبلغ معینی را پرداخت کند. این بیمه این روزها به سرعت در حال گسترش است.

بیمه متفرقه

اموال، کالاها، ماشین آلات، مبلمان، خودروها، اشیاء با ارزش و غیره را می توان در برابر خسارت یا تخریب ناشی از تصادف یا ناپدید شدن در اثر سرقت بیمه کرد.

انواع مختلفی از بیمه برای هر یک از اموال مذکور وجود دارد که به موجب آن نه تنها بیمه اموال وجود دارد، بلکه بیمه مسئولیت و صدمات جانی نیز بیمه گر است.

دیدگاهتان را بنویسید