بلاگ

بهترین سایت استخدامی و کاریابی به انتخاب کاربران در سال 1401

بهترین سایت استخدامی و کاریابی

سایت‌های استخدامی و کاریابی با جمع‌آوری و فهرست‌بندی فرصت‌های راه دور و محلی موجود، معادل آگهی‌های مدرن طبقه‌بندی‌شده هستند. مجهز به میلیون ها فهرست و منابع دیگر مانند مربیگری شغلی، ساخت رزومه، و پست های وبلاگ پر از نکات مفید، استفاده از یک سایت استخدامی یکی از بهترین و کارآمدترین راه ها برای جستجو ده ها فرصت  شغلی است. در این نوشته به بررسی بهترین سایت استخدامی و کاریابی به انتخاب کاربران پرداخته ایم.

برای یافتن بهترین سایت‌ های کاریابی برای شروع جستجوی شغل مورد نظر شما بهتر است ابتدا نظرات و تجربه کاربران مختلف در استفاده از این سایت ها را بخوانید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین سایت های استخدامی و کاریابی به انتخاب کاربران

برای مشاهده نظرات و تجربه کاربران هر یک از سایت های استخدامی و کاریابی می توانید بر روی باکس های مربوطه کلیک کنید.

سایت استخدامی جابینجا

یکی از بهترین سایت های استخدامی در ایران می توان جابینجا نام را نام برد. شما در این سایت می توانید به عنوان کارجو ثبت نام کنید و رزومه خود را به صورت آنلاین با قالب های پیش فرض درست کنید.

در این سایت شغل هایی از رشته های مختلف را می توانید بیابید.

برای مشاهده نظر کاربران سایت جابینجا روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

جابینجا

امتیاز

‫‎متوسط

از 17 رای

3.24

سایت ایران استخدام

یکی دیگر از بهترین سایت های استخدامی و کاریابی در کشور سایت ایران استخدام می باشد. در این سایت آگهی های استخدامی در رشته های مختلف از شهرهای مختلف را می توانید مشاهده کنید.

برای مشاهده نظر کاربران سایت ایران استخدام روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

ایران استخدام

امتیاز

‫‎عالی

از 4 رای

4.5

سایت استخدامی جاب ویژن

مورد بعدی از بهترین سایت های استخدام و کاریابی سایت جاب ویژن می باشد. شما در این سایت می توانید انواع آگهی های استخدام در رشته های مختلف را ببینید.

برای مشاهده نظر کاربران سایت جاب ویژن روی باکس مربوطه کلیک نمایید.

جاب ویژن

امتیاز

‫‎خوب

از 5 رای

3.8

ویژگی های کلیدی برای بهبود فرآیند استخدام در بهترین سایت استخدامی و کاریابی

اکثر وب سایت های استخدام و کاریابی پورتال شغلی معمولاً با توپوگرافی‌های قابل توجه مشارکت بالاتر هم برای کارفرمایان و هم برای جویندگان کار طراحی می‌شوند و می‌توانند از مزایای این ویژگی‌ها برای بهبود تجربیات کاربری خود برای انتخاب کارمند مناسب در مکان مناسب استفاده کنند. معیارهای پذیرش پورتال های شغلی در صلاحیت آن برای حل مجموعه ای از چالش های تجاری کاریابی است.

 • دسترسی متمرکز برای همه ذینفعان
 • هوش مصنوعی برای موتور جستجوی شغل
 • یکپارچه سازی گردش کار بی‌وقفه با فرآیند استخدام
 • یکپارچه‌سازی سیستم مدیریت محتوای بک‌اند چابک

مزیت یک پورتال شغلی سفارشی عمدتاً به سه گروه از سهامداران مربوط می شود که می توانیم آنها را از هم متمایز کنیم:

 • سرپرست یا مدیر سایت کاریابی
 • کارفرمایان برای استخدام
 • جویندگان کار به عنوان کاندید

داشبورد مدیریت در سایت استخدامی

داشبورد مدیریت سایت کاریابی همه چیز را به یک نقطه می آورد. این داشبورد برای تسریع نمای پرنده در فعالیت‌های تجاری کاریابی ، نشانه‌های معیار، اعلان‌ها و فعالیت‌های کاربر در پنل اداری طراحی شده است. با این حال، عملکردهای حیاتی کسب و کار زیر باید داشته باشند تا هیئت شغلی شما را با سهولت در انجام کسب و کار فراهم کند:

مدیریت اسناد

تجزیه رزومه، همچنین به عنوان استخراج رزومه شناخته می شود، و امکان تجزیه و تحلیل و ذخیره اطلاعات مفید استخراج شده از CV آپلود شده را به صورت خودکار فراهم می کند و یک فرم بدون ساختار از داده های رزومه را به روشی ساختاریافته تبدیل می کند. این اتوماسیون تجزیه راهی کارآمد برای شناسایی کلمات کلیدی در مورد مهارت‌ها، مدارک تحصیلی و داده‌های تجربه کاری نامزد، به منظور مرتب‌سازی انبوه برنامه‌های کاربردی بزرگ برای شناسایی بهترین متقاضیان فراهم می‌کند.

 • آپلود رزومه
 • خودکار استخراج CV

تجزیه‌کننده رزومه، رزومه‌ها را در خروجی‌های قابل خواندن ماشین مانند XML و JSON استخراج می‌کند.

ابزارهای پیشرفته سایت استخدام

استخدام و مدیریت استعداد را به مزیت های رقابتی خود با مکانیسم برجسته استخدام برای رقابت در بازار تبدیل کنید. ویژگی پیشرفته استخدام همه ابزارهای ضروری را از صفحه واحد تا فهرست کردن، مشاهده و مدیریت مشاغل فراهم می کند. برنامه ها را مشاهده کنید و به بینش های تحلیلی دسترسی پیدا کنید. این ابزار به کارجویان و کارفرمایان کمک می کند تا فرآیند استخدام را ساده کنند.

 • مکانیسم ارزیابی
 • بهترین اتوماسیون پذیرش
 • نوار جستجوی پیشرفته
 • کنترل اداری کامل

یک پورتال شغلی ایده‌آل باید یک ابزار استخدامی فراگیر و مختص کاربر، با راهنمای کاربر گام به گام، نشانه‌ها و جادوگر پاسخگو داشته باشد تا فرآیند استخدام معنادار را ارائه دهد.

مدل های درآمد سایت استخدامی

سایت های استخدامی و کاریابی دارای دو منبع از مخاطبان اصلی برای تولید پول هستند، کارفرمایان و جویندگان کار به عنوان فهرست پولی یا خدمات ممتاز. با این حال، بیشتر سایت‌های کاریابی بر روی یکی از این دو گروه تمرکز می‌کنند، و عمدتاً مدل اشتراک پولی برای کارفرمایان و شرکت‌های فهرست کار. این مدل درآمدی با اخذ هزینه‌های مکرر از کارفرمایان بر اساس اشتراک مبتنی بر تصدی یا محدودیت تعداد آگهی‌های شغلی در بسته خریداری‌شده، درآمد ایجاد می‌کند.

در حالی که از طرف دیگر، هر جویای کار نمی‌خواهد برای جستجوی شغل پول خرج کند، اما می‌تواند حداقل مبلغ را برای افزایش دیده شدن رزومه خود بپردازد. با این حال، پورتال های شغلی می توانند مبلغ کمی را برای ثبت نام دریافت کنند، که به آنها کمک می کند تا یک شغل واجد شرایط را به دست آورند.

 • اشتراک ماهانه
 • لیست مشاغل ممتاز
 • مشاغل برجسته
 • محدودیت های دسترسی رزومه
 • بنر تبلیغاتی

ثبت نام سریع و آسان

هیچ استخدام کننده یا جویای کار نمی خواهد هر مکالمه ای را با جزئیات ناخواسته مرور کند. پورتال باید به جویندگان کار و کارفرمایان کمک کند تا نمایه ای قوی برای جذب طرف مقابل ایجاد کنند. صفحه پروفایل تمامی اطلاعات اولیه مربوط به شرکت و سوابق حرفه ای جویندگان کار را در خود جای داده است. بنابراین، ثبت نام آسان و سریع به طور گسترده توسط همه گروه های کاربری در سایت کاریابی ترجیح داده می شود.

شما باید کاربران خود را با ورود و ثبت نام از طریق حساب های اجتماعی از جمله Linked-In، Facebook و Google که می توانند اطلاعات اولیه نمایه آنها را نیز از آنها دریافت کنند، تسهیل کنید.

 • ثبت نام کاندیدا شغلی
 • مشخصات کاربر
 • درخواست کار سریع
 • اجتماعی ثبت نام / ورود به سیستم

ابزار جستجوی کار در سایت کاریابی

برای اینکه پورتال شغلی فرصت های شغلی عالی را پیدا کند، به سنتی ترین شکل، برای جذب داوطلبان بیشتر، برای مشاغل مرتبط اقدام کنید. خواسته های جویندگان کار، به این معنی است که در مورد مشاغل مختلف در بازار کار که می توانید پیاده سازی کنید، بیشتر بدانید. در این مقاله، با ارزش‌ترین ویژگی‌های جویندگان کار را بررسی می‌کنیم تا آنها را تشویق کنیم تا بیشتر و بیشتر درگیر شوند و به راحتی در پورتال شغلی شما تعامل داشته باشند.

جستجوی کار

جویندگان کار از این که می‌توانند فهرست‌های شغلی را جستجو کنند و به بهترین و مطلوب فرصت‌ها دست یابند، راضی خواهند. پورتال شغلی شما باید به جویندگان کار رضایت دهد تا بر اساس پست‌های مورد نظر، کلمه کلیدی، احتمال حقوق و دستمزد، مکان‌ها جستجو کنند و با چنین گزینه‌های شخصی‌سازی، بهترین شانس را برای یافتن فهرست‌های شغلی که نیازهایشان را برآورده می‌کند، به آنها بدهد.

 • فید RSS
 • ذخیره جستجو
 • مشاهده مشاغل مشابه

ویژگی کلیدی یک تابلوی کار این است که کاربران مهمان را قادر می سازد و متقاضیان ثبت نام شده می توانند جستجوی خود را اصلاح کنند و به راحتی نقش های دقیقی را که آرزوی آن را دارند شناسایی کنند و مطلوب ترین شغل را برای آنها بدست آورند.

اگر برای وصل شدن به اینترنت به دنبال بهترین اینترنت خانگی هستید حتما نظرات کاربران در بخش مورد نظر را بخوانید.

فیلترهای پیشرفته

فلسفه این است که شما هرگز نمی توانید فیلترهای زیادی برای هر پورتال وب هوشمند داشته باشید، با این حال اگر یک وب سایت برای استخدامی ایجاد می کنید، انتخاب یک فیلتر هوشمند ضروری است تا کاربران شما بتوانند از پورتال شغلی شما در حالت رکود استفاده کنند. جویندگان کار انتظار نتایج مطلوب و فوری را از یک پورتال شغلی دارند. این ویژگی وب‌سایت پورتال شغلی، مطابقت کاملی را برای جوینده از لیست مشاغل، و فیلترهایی فراهم می‌کند که باید برای آنها درخواست کند و از پیمایش هر پست شغلی خلاص شود و مواردی را که مطابق با نیاز او هستند را بیابد. با اجرای هر فیلتر چابک، زمان او برای جستجوی شغل به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

 • فیلتر بر اساس مکان
 • محدوده حقوق و دستمزد
 • فیلتر برچسب ها و کلمات کلیدی

کارفرمایان همچنین می توانند بسته به نیازهای صنعت خود فیلترهای پیشرفته مختلفی مانند نوع کار، تجربه صنعتی و مجموعه مهارت های فنی را تنظیم کنند تا لیست نامزدها را برای به دست آوردن نتایج دقیق تری که به دنبال آن است، محدود کنند. این فیلترهای پیشرفته به صورت جداگانه کار می کنند یا می توان همه آنها را با هم اعمال کرد تا نتایج دقیق تری به دست آورد.

درخواست شغل

سایت کاریابی می تواند درگیر این باشد که بتواند در حین جستجوی مشاغل درخواست دهد و مستقیماً از لیست شغل رویایی خود تعامل داشته باشد. همه ویژگی‌های سایت استخدام، روند درخواست شغلی سریع را انجام می‌دهند، با عملکرد پیشرفته‌تر که اجازه می‌دهد تا ابزار ارزیابی و آزمایش در زمان واقعی، پرسشنامه قبل از درخواست پاسخ داده شود، بنابراین می‌توان کارجو را قبل از درخواست به سرعت ارزیابی کرد.

 • فرم درخواست ساده
 • درخواست شغل
 • تایید شغل

این پلتفرم باید ساده‌ترین فرآیند درخواست شغلی را داشته باشد که جویندگان کار بتوانند شغل خود را در قسمت  مشاغل کاربردی در بخش حساب کاربری پیگیری کنند و باید برای چندین شغل یا چندین کارفرما به طور همزمان درخواست دهند.

هشدارهای شغلی

هشدار شغلی به داوطلبان این امکان را می دهد که لیستی از نامه ها و پیام های اعلان را بر اساس نقاط سیگنالی که برای آنها تعیین می کند از جمله کلمات کلیدی، مکان و موقعیت ها ایجاد کنند، هر زمان که این مورد با معیارهای تعیین شده مطابقت داشت، آنگاه کارجو اعلان ایمیل خودکار را برای آن شغل دریافت می کند. . باید جویندگان کار را تشویق کنید تا هنگام ثبت نام در پورتال کار، اعلان های فشاری را فعال کنند، نادیده گرفتن این ویژگی می تواند هدف از نرم افزار هیئت شغلی را مختل کند.

 • هشدارهای خودکار نامزدهای شغلی
 • هشدارهای شغلی ایمیل
 • پیامک هشدارهای شغلی

هشدارهای شغلی و اعلان‌های فشاری به جویندگان کار این امکان را می‌دهد که به سرعت به‌روز شوند و با فعال کردن عملکرد هشدار شغلی در زمان وقوع، سریعاً برای شغل مورد نظر خود درخواست دهند، این همچنین به برند شما نشان می‌دهد.

ذخیره شغل

پورتال باید به متقاضیان اجازه دهد مشاغل مورد علاقه خود را که قبلاً در آن پیمایش کرده است ذخیره کنند و می تواند مشاغل را نشانه گذاری کند تا در صورت نیاز به بررسی مجدد، ویرایش یا ارسال مجدد برنامه ها، آنها را بازگرداند. جوینده کار می تواند با هر تعداد شغلی که به دنبال آن است، فهرست مورد علاقه خود را نشانک یا فهرست کند و بعداً می تواند برای آن درخواست دهد. او همچنین می‌تواند نشانک/لیست مورد علاقه خود را با افزودن/حذف موارد از فهرست به تعداد دفعات مورد علاقه خود حفظ کند.

 • نشانک گذاری
 • جستجو در فرصتی دیگر

پورتال کارفرما

نرم‌افزار هیئت شغلی شما باید شامل همه شرکت‌های آگهی‌دهنده کار باشد تا مشخصات خود را به‌عنوان یک کارفرما ایجاد کنند، این نام تجاری یک مؤلفه حیاتی برای هر هیئت شغلی برای ارتقای بهترین استعداد و ایجاد جامعه عظیم جویندگان کار است. پورتال شغلی شما باید تمامی ابزارهای مهم کارفرما را با قابلیت های زیر فعال کند تا مدیریت و صرفه جویی در زمان داشته باشند و به شرکت ها کمک کند تا بدون سهولت فرد مناسب را برای مکان مناسب بیابند و انتخاب کنند:

از سرگیری جستجو

استخدام‌کنندگان معمولاً از ابزارهای زیادی برای پر کردن موقعیت‌های مناسب استفاده می‌کنند، راه‌حل استخدام آنلاین شما باید این توانایی را برای استخدام‌کننده فراهم کند که تمام تلاش خود را در یک جایی واحد متمرکز کند. یک جستجوی هوشمند استعداد، به آنها ابزارهای قدرتمند و بینش هایی در مورد اینکه کدام منبع نامزد برای سازمان آنها بهتر کار می کند، به آنها می دهد. کارفرما می تواند به راحتی مطابق با فیلترهای پیشرفته کاندیدای مورد نظر را جستجو کند و می تواند بررسی سریع کارت امتیازی داوطلب را داشته باشد. رندر کردن کلمات کلیدی همچنین جستجوی کار را بسیار آسان تر و روان تر می کند. این به کاربر این امکان را می دهد که کلمات کلیدی مربوط به رشته، مهارت خاص یا دانش خاص را جستجو کند و بر اساس آن به نتایج برسد. فیلترهای بیشتر ممکن است نتایج جستجوی شغلی خاص شهر یا ایالت را در زیر نشان دهند.

 • جستجوی بولی
 • جستجوی هوشمند استعدادها
 • تطبیق نامزد شغلی
 • هشدار از سرگیری

این ابزار هوشمند جستجوی نامزد به یافتن بهترین نامزد مناسب از مجموعه برنامه‌ها با فیلترهای چابک کلمه کلیدی، موقعیت مکانی، تجربه، مجموعه مهارت و حقوق مورد انتظار یا پارامترهای سفارشی مورد نیاز مرتبط با صنعت هدف هیئت شغلی شما کمک می‌کند.

آگهی استخدام

تبلیغ کارفرمایان در فرصت‌های شغلی فرآیندی است که ممکن است بدون ساده‌سازی ویژگی پست های مشاغل پیچیده شده باشد، زیرا تعداد زیادی پست اتفاق می‌افتد و بیشتر آنها به صورت خودکار انجام می‌شوند. هرچه پورتال شغلی موفق‌تر باشد، راحتی بیشتری برای کارفرمایان برای افزودن یک پست شغلی جدید، با متا داده‌های ضروری که می‌تواند در حال حرکت اضافه کند، کلمات کلیدی، برچسب‌ها و اطلاعات جامع‌تر است که فهرست شغل را دقیق‌تر و مرتبط‌تر با بینندگان می‌کند. با مکانیسم پرسشنامه از پیش تعیین شده، این سیستم می تواند مطابقت کامل و متقاضیان واجد شرایط بیشتری را به ارمغان بیاورد.

 • سوالات ارزیابی
 • انتشارات شغلی
 • تایید شغل
 • آگهی استخدام در شبکه های اجتماعی

پورتال باید یک رابط نرم افزاری آسان و قابل تنظیم برای حفظ لیست تمام مشاغلی که ایجاد کرده اند، ارائه دهد، بتواند به راحتی ابرداده ها را ویرایش کند و می تواند پست شغلی را به روشی پاسخگوتر از جمله بستن، شبیه سازی، ارسال مجدد شغل موجود ایجاد کند.

سیستم ردیابی برنامه

بخش منابع انسانی باید در طول فرآیند استخدام به ارزیابی توانایی های نامزدهای شغلی ادامه دهد. سیستم ردیابی متقاضی (ATS) استخدام و مدیریت شغل و فرآیند جذب استعداد شما را از ارسال شغل تا انتخاب در مزیت رقابتی قرار می دهد. 78 درصد از کارفرمایان با استفاده از ATS گفتند که فناوری استخدام، یافتن استعدادهای بزرگ را آسان‌تر می‌کند. ATS یک سیستم فراگیر برای نگه داشتن همه درخواست های شغلی در یک مکان است و به استخدام کنندگان کمک می کند تا برنامه ها را بدون هیچ زحمتی مدیریت، تجزیه و تحلیل و پیگیری کنند. همچنین کارفرمایان می توانند پاسخ های ارائه شده توسط متقاضیان را قبل از درخواست برای کار مشاهده کنند. استخدام‌کنندگان می‌توانند مجموعه درخواست خود را محدود کنند، بدون اینکه نامزدهای برتر از لیست خارج شوند.

 • پیش غربالگری کاندیدا
 • فهرست نهایی نامزدها
 • استخر متقاضی
 • اتوماسیون گردش کار

یک ATS کل اطلاعات آگهی شغلی را به طور خودکار ارزیابی می کند و تکلیف فیلتر را مطابق با مشخصات شغلی انجام می دهد. این سیستم ردیابی به صورت چابک و خودکار در سراسر فرآیند استخدام برای هشدارها و اعلان‌های مهم ارتباط برقرار می‌کند.

پیام رسانی فوری

صنعت جدید استخدام بستگی به این دارد که چگونه همه گروه‌های کاربر به راحتی و آشکار با هم ارتباط برقرار می‌کنند، یک پلتفرم پیام‌رسان بسیار آینده‌نگر که به نامزدهای شغلی و استخدام‌کنندگان اجازه می‌دهد تجربه شخصی داشته باشند. ابزار پیشرفته ارتباطی و تعامل با کاربر با استفاده از فناوری هوشمند، ارتباط بین متقاضیان و شرکت ها را بدون دردسر می کند و باری را برای استخدام کنندگان از بین می برد. این نیاز به یکپارچگی در سراسر راه حل های صفحه شغلی، پیام فوری مدیریت، برقراری ارتباط و ردیابی مکالمات را برای همه طرف ها آسان می کند. استخدام‌کننده می‌تواند به سرعت با نامزد مورد نظر خود با ویژگی‌های تماس مستقیم ارتباط برقرار کند و به آنها کمک کند تا از طریق کانال‌های تماس تلفنی، ایمیل و پیام‌های فوری ارتباط برقرار کنند.

 • ابزار ارتباطی پیشرفته
 • جعبه تماس
 • تعامل مستقیم
 • اعلان ایمیل

ابزار پیام فوری به کارفرمایان و متقاضیان شغل امکان می دهد تا به راحتی از طریق پیام های آفلاین با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. کارفرمایان همچنین می توانند با مدیر حساب، که دستیار رسمی آنهاست، تماس بگیرند تا هر نوع کمکی را که نیاز دارند دریافت کنند.

ویژگی های پورتال شغلی استخدامی پیشرفته

یک پورتال شغلی غنی می تواند نتایج موثری را برای برند پلت فرم جستجوی شغل شما افزایش دهد. برای خدمات توسعه پورتال شغلی مدرن، ما در اینجا راه‌حل‌های تخصصی بسیاری را برای هیئت شغلی توصیه می‌کنیم تا تفاوت قابل‌توجهی در فرآیند استخدام شما ایجاد کند و برای یک چالش خاص استخدام در یک سایت استخدامی متفاوت غلبه کند.

جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی

جستجوی هوشمند مصنوعی هدف کاربران شما را با مرتبط ترین تجربه مبتنی بر محتوا مطابقت می دهد. شما باید از الگوریتم های خودآموز مبتنی بر هوش مصنوعی در پورتال شغلی خود استفاده کنید که می تواند بر روی میلیون ها جستجو از تمرکز کاربران شما اجرا شود تا به طور مداوم تجربه را بهبود بخشد. این از مدل‌های یادگیری ماشینی استفاده می‌کند تا موتور جستجو را قادر می‌سازد تا متن جستجوی پاسخگو و مرتبط را ارائه دهد که با آنچه کاربر قصد خود را بیان می‌کند مطابقت دارد.

 • جستجوی بولی
 • جستجوی شهودی
 • توانایی مترادف مبتنی بر هدف
 • توقف کلمات رو به رو

جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی با مشخصات شغلی با سرعت شگفت انگیز و با دقت خیره کننده مطابقت دارد. الگوریتم هوش مصنوعی باید روی همه داده‌های اساسی مانند سفر کاربر، جستجوهای اخیر و ویژگی‌های سابقه شغلی اعمال شود تا بهترین تطابق واجد شرایط را تشخیص دهد.

ادغام ویدئو

راحت‌ترین فرآیند مصاحبه، کاندیداها و استخدام‌کنندگان را دنبال می‌کند تا به صورت فیزیکی و چشم به چشم شرکت کنند. از مرحله معرفی تا فرآیند کوتاه‌مدت، استخدام‌کننده باید یک کنفرانس ویدئویی با هر نامزد ترتیب دهد. پورتال شغلی شما باید مصاحبه مجازی بین جویندگان کار و استخدام کنندگان را تسهیل کند. یک کانال ارتباطی بصری که تشویق به شرکت در جلسات مجازی بدون حضور فیزیکی در آنها می کند.

 • آپلود رزومه ویدیو
 • مصاحبه های پخش زنده
 • جلد نامه ویدیویی
 • مصاحبه های از پیش ضبط شده

رزومه تصویری، مصاحبه تصویری آخرین روند در صنعت استخدام است، چنین ویژگی های پیشرفته ای به نامزد تجربه کاربر پسند و آژانس استخدام می دهد تا اطلاعات دقیق در مورد مهارت ها، صلاحیت و وضعیت متقاضیان خود را به صریح ترین روش توضیح دهد.

شبانه روزی

روزهای اول بهتری را برای همه نامزدهای استخدام جدید خود ایجاد کنید. پورتال داخلی بر روی تشریفات کارمندان از معرفی تا کارهای اداری تمرکز دارد. برای جمع‌آوری اسناد برای شرکتها، چک‌لیست‌های استخدام و اتصال کارکنان جدید به فرآیند کسب‌وکارتان تنظیم گردش کار شخصی‌شده را از قبل آسان می‌کند.

 • آپلود رزومه ویدیو
 • مصاحبه های پخش زنده
 • جلد نامه ویدیویی
 • مصاحبه های از پیش ضبط شده

پورتال شبانه روزی عمدتاً بر روی افراد، فرآیندها و کارهای اداری تمرکز دارد و به استخدام‌کنندگان جدید اجازه می‌دهد درباره سازمان یاد بگیرند، برای مزایا ثبت‌نام کنند، فرم‌ها را ارسال کنند، و غیره. همچنین تمام فرآیندهای استقبال دستی را خودکار می‌کند.

نامزدی مجدد

مشارکت مجدد از نامزد منفعل یک استراتژی جدید استخدام است. این سیستم مدیریت روابط نامزد مکانیزمی را برای اتصال یک مدیر استخدام با نامزدهای منفعل فراهم می کند و به شما امکان می دهد قابلیت های اتوماسیون را برای درخواست و پیگیری سایر کارمندان ارائه دهد.

 • فرآیند استخدام مجدد
 • درگیری منفعل
 • پیگیری فعال

اکنون، با پیاده‌سازی ویژگی تعامل مجدد، می‌توانید به عنوان تنها ابزار استثنایی استخدام، به‌عنوان توسعه‌ای برای یک نقطه غربالگری، برنامه‌ریزی و مشارکت مجدد، برای حمایت از استخدام با نامزدهای منفعل قرار بگیرید.

کارت امتیاز

دپارتمان منابع انسانی در حال بررسی شاخص‌های محوری نامزد برای دیدگاهی ثابت و متعادل‌تر در مورد شایستگی‌ها و مجموعه مهارت‌های او، در حالی که استخدام‌های جدید، افزایش مقیاس و کاهش مقیاس است.  امتیاز شغلی چارچوبی برای بخش منابع انسانی برای هر کارمند که در هنگام مصاحبه با نامزد و مدیر مورد استفاده قرار می‌گیرد، انتظارات را حول شاخص‌ها و نتایج مورد انتظار تنظیم می‌کند.

 • شرح شغل
 • کارت امتیاز کار
 • مسئولیت های کلیدی
 • شایستگی های مهارتی

این ویژگی به کل فراداده های نامزد دسترسی دارد و آنها را بر اساس جنبه های مختلف شایستگی ها، مهارت ها، استعداد و عوامل استعداد داوطلب ارزیابی می کند.

ویژگی های اضافی که باید در هر سایت کاریابی وجود داشته باشد

تجربه کاربر و رویکرد اول تلفن همراه در فرآیند استخدام قرن بیست و یکم اهمیت زیادی دارد. در اینجا آمده است که چگونه این ویژگی های اضافی و تخصصی می توانند تجربه کاربری پیشرفته ای را برای پورتال شغلی شما فراهم کنند.

تجربه کاربری یکپارچه

تجربه کاربری یکپارچه کلیدی برای حفظ کاربران در پورتال شغلی شما است. ناوبری آسان، رابط کاربر پسند و خوانایی محتوا عناصر حیاتی برای جذب بهتر کاربر هستند.

ادغام رسانه های اجتماعی

ادغام رسانه های اجتماعی به شما کمک می کند تا حداکثر دید را در اینترنت داشته باشید. لینکدین، توییتر، فیس بوک، اینستاگرام بر کانال های اجتماعی تاثیر می گذارند که کاربران پورتال شما به راحتی پست های شغلی را از طریق آن به اشتراک می گذارند.

سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوای دوستانه به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی بدون دانش فنی، تمام محتوای مربوط به شغل را اضافه، ویرایش و نگهداری کنند.

گزارش ها و تحلیل ها

گوگل آنالیتیکس یا این اطلاعات بی‌درنگ ابزار مورد نیازی است که به مدیر اجازه می‌دهد تا ترافیک پورتال را برای اندازه‌گیری بازگشت سرمایه (ROI) خود محاسبه کند. استخدام‌کننده می‌تواند شاخص‌های کلیدی را برای ارزیابی برداشت و بازدید دریافتی از هر پست شغلی تعیین کند، داشتن ابزاری برای اندازه‌گیری معیارهای کمی برای تعیین اینکه آیا این پست برای سازمان او ارزش افزوده است یا خیر، ضروری است.

پشتیبانی از تحرک یا برنامه

کاربران تلفن همراه بخش بزرگی از مصرف کننده گان اینترنت را تشکیل می دهند و شما باید به پورتال شغلی خود برای موبایل پسند بودن نیاز داشته باشید و موتورهای جستجو اکنون در وب سایت های سازگار با موبایل اولویت دارند. یک API تلفن همراه بهترین راه برای توسعه پورتال شغلی پاسخگو است که کاربران دستگاه های تلفن همراه را با استفاده از برنامه بومی هدف قرار می دهد تا دسترسی آسان به نرم افزار هیئت شغلی در هر زمان و هر مکان را داشته باشد.

انطباق با سئو

لازم است ویژگی‌های SEO را ادغام کنید که پورتال شغلی شما را برای موتور جستجوی بهینه می‌سازد. ابزار سئو به شما کمک می کند تا درگاه های شغلی خود را با توجه به عناوین، توضیحات، برچسب ها و تصاویر و متا تگ ها بهینه کنید.

چند زبانه

ویژگی پشتیبانی چند زبانه در پورتال استخدام، همیشه باعث افزایش دسترسی برند شما به بازار کار جهانی و در انجمن جامعه کاریابی در سراسر جهان می شود. با ترجمه سریع هر محتوایی در تابلوی شغلی خود می توانید تجربه کاربری خود را از تماشاگران بومی و محلی افزایش دهید.

جمع بندی

در این نوشته بهترین سایت استخدامی و کاریابی به انتخاب کاربران را بررسی کردیم . شما برای پیدا کردن شغل مورد نظر می توانید با توجه به تجربه کاربران از سایت های مختلف بهترین سایت را برای پیدا کردن شغل مناسب پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید