بلاگ

بهترین سایت خرید لباس مردانه، زنانه و ورزشی

بهترین سایت خرید لباس مردانه، زنانه و ورزشی

شاید برای شما هم سوال باشد که بهترین سایت خرید لباس مردانه، زنانه و ورزشی کدام است؟ ما در عصری زندگی می کنیم که دیگر لازم نیست خانه خود را برای خرید چیزی ترک کنید. اگر به مواد غذایی نیاز دارید، می توانید آنها را آنلاین شفارش بدهید و جلوی درب منزل تحویل بگیرید. اگر به لوازم بهداشتی نیاز دارید، می توانید از سایت های فروش لوازم بهداشتید سفارش دهید. و اگر به یک لباس جدید نیاز دارید، چندین وب سایت لباس ارزان قیمت وجود دارد که می تواند برای شما قرون به صرفه باشد. اما لباس های نو را با قیمتی کمتر از آنچه ممکن است در یک فروشگاه بزرگ بپردازید، به شما می دهند.

البته کلمه “ارزان” می تواند ذهنی باشد. چیزی که برای یک نفر ارزان و مقرون به صرفه است ممکن است برای دیگری گران باشد. اما به طور کلی، این وب سایت ها برای اکثر مردم واقعاً ارزان هستند. و حتی اگر چند مورد وجود داشته باشد که گران‌تر از بقیه هستند، به طور کلی، قیمت‌هایی که پیدا خواهید کرد برای اکثر افراد مقرون به صرفه است.

بهترین سایت خرید لباس مردانه، زنانه و ورزشی

برای مشاهده نظرات و تجربه خرید کاربران هر یک از سایت های فروش لباس می توانید بر روی باکس های مربوطه کلیک کنید.

سایت فروش پوشاک دیجی استایل

شما می توانید نظرات در مورد دیجی استایل را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

دیجی استایل

امتیاز

‫‎متوسط

از 11 رای

3.36

سایت فروش پوشاک بانی مد

شما می توانید نظرات در مورد بانی مد را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

بانی مد

امتیاز

‫‎بد

از 29 رای

2.1

سایت فروش پوشاک مدیسه

شما می توانید نظرات در مورد مدیسه را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

مدیسه

امتیاز

‫‎متوسط

از 10 رای

3.3

سایت فروش پوشاک شیکسون

شما می توانید نظرات در مورد شیکتون را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

شیکسون

امتیاز

‫‎متوسط

از 5 رای

3.2

سایت فروش پوشاک وب پوش

شما می توانید نظرات در مورد وب پوش را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

وب پوش

امتیاز

‫‎خوب

از 5 رای

4.4

سایت فروش پوشاک بوتیک

شما می توانید نظرات در مورد بوتیک را با کلیک بر روی باکس مربوطه بخوانید.

بوتیک

امتیاز

‫‎متوسط

از 1 رای

3

نکاتی که در بهترین سایت خرید لباس باید در نظر بگیرید

خرید اینترنتی یک راه راحت برای خرید لباس است و در حال حاضر رایج تر شده است. اما، ندانستن ظاهر لباس ها و نحوه تناسب آنها ممکن است منجر به بازگرداندن آنها شود. همچنین، ممکن است زمان یا پول خود را برای لباس هایی که دوست ندارید هدر دهید. در این بخش راهنمایی خرید لباس از بهترین سایت های خرید لباس را برای شما آماده کرده ایم.

چگونه خرید در طول سال ها تغییر کرده است

قبل از اینترنت، برای خرید لباس، از مرکز خرید یا بوتیک محلی این کار را انجام می دادیم. فروشگاه‌ها لباس‌ها و کفش‌های زیادی برای انتخاب دارند، که اساساً خریدار را با گزینه‌های مختلف مواجه می‌کنند. ما اغلب برای یک روز کامل به خرید می‌رفتیم و به معنای واقعی کلمه خرید می‌کردیم.

سایت های اینترنتی ماننده دیجی کالا یکی از اولین خرده فروشان آنلاین بود که روش خرید ما را متحول کرد. بنابراین، اکنون اکثر خرده‌فروش‌ها و بوتیک‌ها آنلاین هستند، و به راحتی می‌توانید کلیک کنید و خرید کنید و لباس‌هایتان را مستقیماً به درب منزلتان ارسال کنند، بدون اینکه از خانه خارج شوید! ما می‌توانیم به صورت آنلاین خرید کنیم و دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستیم در رنگ و سبکی که می‌خواهیم پیدا کنیم، از خرید بیش از حد چیزهایی که به آن‌ها نیاز ندارید اجتناب کنیم، در نتیجه در زمان و هزینه صرفه‌جویی می‌کنیم!

اینترنت قدرت خرید را در دستان مشتری قرار داده است. وقتی از یک فروشگاه خرید می‌کنید، گاهی اوقات یک فروشنده سعی می‌کند مشوق‌های بیشتری را به شما تحمیل کند.

هنگام خرید آنلاین، این احتمال وجود دارد که خرده فروشان یک کد تخفیف برای صرفه جویی در هزینه خرید شما ارائه دهند. وقتی از فروشگاه خرید می‌کنید، ممکن است تخفیف دریافت کنید. کرونا همچنین نحوه خرید ما را تغییر داده است. بسیاری از ما برای جلوگیری از خرید حضوری از فروشگاه ها به صورت آنلاین خرید می کنیم.

چگونه خرید آنلاین طرز فکر خرج کردن شما را تغییر می دهد

شما باید با هدف خرید ‌کنید، فقط آنچه را که در کمد لباس به آن نیاز دارید را باید خرید کنید. خرید آنلاین همچنین طرز فکر ما را تغییر داده است که چگونه برای همه چیز در زندگی خود خرید می کنیم، بنابراین در زمان و هزینه ما صرفه جویی می شود!

هنگامی که به صورت آنلاین خرید می کنید، از شلوغی فروشگاه اجتناب می کنید، از سرگردانی بی فکر در سراسر فروشگاه برای یافتن آنچه به دنبال آن هستید اجتناب می کنید و تقریباً همیشه با استفاده از تخفیف های آنلاین خرده فروشان در هزینه خود صرفه جویی می کنید و می توانید ببینید که آیا فروش دارند یا خیر. شما می توانید در هر زمان به آنچه در سبد خرید شما وجود دارد نگاه کنید و با هزینه کل سفارش خود هماهنگ باشید. این زمانی مفید است که محدودیت برای خرید از نظر مالی دارید!

نکات کلیدی بهترین سایت خرید لباس مردانه و زنانه

در این بخش نکاتی که در خرید اینترنتی لباس باید در نظر بگیرید آورده شده است.

1. سبک لباس پوشیدن خود را بشناسید

وقتی بدانید چه سبک هایی را دوست دارید و کدام را دوست ندارید، خرید آنلاین را آسان تر می کند. و می‌دانید که کدام استایل را بیشتر دوست دارید.

هنگامی که شما در حال کشف استایل شخصی خود هستید، بازدید از یک فروشگاه خرده‌فروشی و امتحان کردن چند مدلی که دوست دارید و احساس راحتی می‌کنید، به شما کمک می‌کند. خرده فروشان اغلب آینه های تمام قد را در اتاق رختکن و فروشگاه خود دارند، بنابراین می توانید ببینید که چگونه یک کالا با فرم بدن شما مطابقت دارد. بنابراین، اگر این کار را در فروشگاه بدون خرید چیزی انجام دهید، می‌دانید چه سبک هایی را به صورت آنلاین خریداری کنید. اما، اگر چیزی در فروشگاه ها پیدا کردید که برای شما زیبا به نظر می رسد، ممکن است آن را خرید کنید.

2. اندازه های بدن خود را بدانید

با دانستن اندازه‌های بدن خود، تشخیص اندازه برای خرید آسان می‌شود. نمودارهای اندازه بسته به لباس فروشی متفاوت است، زیرا آنها اندازه خود را تعیین می‌کنند، بنابراین می‌توانید در یک لباس فروشی سایز متوسط ​​و در خرده‌فروشی دیگر سایز بزرگ را امتحان کنید.

اندازه‌گیری‌های بدن در زیر را با متر پارچه ای انجام دهید و آن‌ها را یادداشت کنید یا در یک برنامه یادداشت روی گوشی خود برای دسترسی آسان نگه دارید.

  • نیم تنه
  • کمر
  • باسن
  • شانه ها
  • طول پشت

3. راهنمای اندازه لباس فروش را بررسی کنید

این مرحله برای دانستن اینکه چه اندازه ای باید سفارش دهید مهم است. اندازه‌ها بین لباس فروشی ها متفاوت است، بنابراین تطبیق اندازه‌های بدن شما با اندازه آنها، اطمینان حاصل می‌کند که سایز صحیح را سفارش می‌دهید. اگر قبلاً از لباس فروشی خرید کرده‌اید، به احتمال زیاد می‌دانید چه سایزی می‌پوشید و می‌توانید سایز معمول خود را سفارش دهید. اما، اگر تا به حال از خرده‌فروشی خرید نکرده‌اید یا اگر مدل و لباسی است که هرگز نپوشیده‌اید، توصیه می‌کنم دو سایز سفارش دهید و سایز نامناسب را برگردانید.

سایست های فروش لباس لینک هایی به سایزهای خود در صفحه محصول یا در پایین یا بالای وب سایت خود خواهند داشت. اگر نمی توانید نمودار اندازه آنها را پیدا کنید، با خدمات مشتری آنها تماس بگیرید و یکی از آنها را بخواهید.

4. دو سایز سفارش دهید و یکی را برگردانید

همانطور که در بالا ذکر کردم، اگر مطمئن نیستید که چه اندازه ای را سفارش دهید، دو سایز سفارش دهید، سپس آن را که مناسب نیست برگردانید. اگر لباس‌فروشی آنلاین ارسال رایگان و مرجوعی رایگان ارائه می‌دهد، برای این سرویس هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد! حتی اگر خرده‌فروش هزینه‌ای برای بازگشت کم بپردازد، بازگرداندن اقلامی که مناسب نیستند، ارزشش را دارد.

اگر یک آینه تمام قد دارید، بهتر است هر دو مورد را در اندازه های مختلف امتحان کنید، سپس جلوی آینه بایستید تا ببینید کدام اندازه شما است.

5. ارسال و مرجوعی لباس در سایت خرید لباس

قبل از اینکه از یک لباس فروش آنلاین سفارش دهید، نرخ حمل و نقل و سیاست بازگشت کالا آنها را بررسی کنید. برخی از لباس فروشی‌ها آنلاین، ارسال رایگان و مرجوعی رایگان ارائه می‌دهند، در حالی که برخی لباس‌فروشی های دیگر هزینه ارسال و/یا برگرداندن را از شما دریافت می‌کنند. بنابراین، حتی اگر با تخفیف های آنلاین آنها در هزینه خود صرفه جویی می کنید، برای حمل و نقل و/یا بازگرداندن هزینه اضافی برای شما خواهد داشت. نکته مثبت این است که وقتی فکر می‌کنید وقت خود را برای رانندگی به لباس فروشی، همراه با هزینه بنزین برای رسیدن به آنجا اختصاص می‌دهید، به خصوص اگر لباس فروشی یک یا دو ساعت با محل زندگی شما فاصله داشته باشد، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که هزینه‌ای را بپردازید.

حتماً سیاست مرجوعی سایت را بررسی کنید و مطمئن شوید که فروشگاه آنلاین مرجوعی را می پذیرد. شما نمی‌خواهید کالایی را در دو اندازه سفارش دهید و می‌خواهید کالایی را که مناسب نیست برگردانید، فقط برای اینکه متوجه شوید کالا به‌عنوان «عدم مرجوعی» ذکر شده است.

6. نظرات مشتریان را بخوانید

قبل از خرید یک کالا، ما همیشه نظرات چندین مشتری را قبل از خرید می خوانم، حتی از لباس فروشان بزرگ. این کار بسیار مفید است زیرا افراد دیگری کالا را خریداری کرده‌اند و به دیگران اطلاع می‌دهند که آیا خوب بوده است یا نه، چقدر مناسب است و آیا ارزش خرید آن را دارد یا خیر. گاهی اوقات، ممکن است یک نقد از طرف شخصی باشد که فقط مورد برای او مناسب نبوده است، فقط به این دلیل که آن را دوست نداشته است. چیزی که می‌خواهید در نظرات‌ به آن توجه کنید این است که پارچه آن هنگام شستن رنگش نمی رود، آیا پارچه در لباسشویی جمع می‌شود، آیا رنگ پس از شستن آن محو می‌شود، اگر پارچه خارش ایجاد می کند و غیره.

7. جنس پارچه لباس را در نظر بگیرید

هنگام خرید آنلاین به پارچه ها و مواد موجود در لباس و کفش خود توجه کنید. از آنجایی که شما نمی توانید پارچه ها را ببینید یا احساس کنید، باید به لباس فروش اعتماد کنید تا پارچه و مقدار درصد آن را در توضیحات کالا یادداشت کنید. اگر تاپ و لباسی می بینید که پشمی یا ترکیبی از پشم است، اما در آب و هوای گرم زندگی می کنید که زمستان های معتدلی دارید، ممکن است بخواهید از خرید آن خودداری کنید.

8. لباس فروشان قابل اعتماد در مقابل لباس فروشانی که باید از آنها اجتناب کنید

وقتی آنلاین خرید می کنید و پول خود را به یک سایت لباس فروشی می پردازید، می خواهید یک محصول با کیفیت، کالای حمل و نقل معقول و امنیت را با روش پرداخت خود دریافت کنید.

برخی از سایت‌های خرید لباس که باید از زمان‌های ارسال بیش از حد طولانی (چند هفته) و نظرات مشتریانی که کالاهای با کیفیت کمتری را دریافت کرده‌اند که در صفحه محصول نشان داده شده است، آگاه باشید. هنگام سفارش آنها مراقب باشید! گاهی اوقات، اگر کالایی قیمت ارزانی داشته باشد، ممکن است کیفیت خوبی نداشته باشد. همیشه زمان تخمینی ارسال را بررسی کنید و نظرات مشتریان را بخوانید تا مطمئن شوید کالایی با ارزش خرید کرده اید. اگر از یک فروشگاه آنلاین خرید می‌کنید، مطمئن شوید که شماره خدمات مشتری و آدرس فیزیکی دارند. اگر این کار را نکردند، ممکن است بخواهید از خرید از آنها اجتناب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید