بلاگ

40 روش افزایش ترافیک سایت (بخش دوم)

40 روش افزایش ترافیک سایت (بخش دوم)

افزایش ترافیک سایت یکی از اهداف اصلی وب سایت ها است. چرا؟ زیرا ترافیک اولین گام برای دریافت نرخ تبدیل مخاطب به مشتری بیشتر است. در بخش اول این نوشته به بررسی راه های افزایش ترافیک سایت پرداختیم که ادامه آن را می توانید در این نوشته مطالعه کنید. برای مشاهده 40 روش افزایش ترافیک سایت (بخش اول) می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

راه های افزایش ورودی و ترافیک سایت

شراکت با دیگران و تاثیر آن بر افزایش ترافیک سایت

1. پست های مهمان یا رپورتاژ بنویسید

اگر به دنبال افزایش ترافیک وب سایت هستید، نوشتن پست مهمان یا رپورتاژ در سایت های معتبر ابزار خوبی برای هدایت افراد به سایت شما است. پست‌های مهمان به شما این فرصت را می‌دهد که قدرت خود را در یک موضوع خاص تثبیت کنید و در عین حال به شما امکان می‌دهد از مخاطبان جدید استفاده کنید. برای شروع، فهرستی از سایت‌هایی را بیابید که مخاطبان هدف شما را به اشتراک می‌گذارند و سپس با آنها تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها برای همکاری آماده هستند یا خیر.

2. پست های مهمان را تشویق کنید

علاوه بر نوشتن پست های مهمان در سایت های دیگر، می توانید از دیگران نیز دعوت کنید تا برای وب سایت شما وبلاگ بنویسند. یک پست مهمان با کیفیت بالا از یک رهبر فکری در صنعت شما می تواند به سایت شما کمک کند. همچنین احتمال زیادی وجود دارد که وبلاگ نویس مهمان شما پیوندهای سایت شما را در وب سایت و کانال های اجتماعی خود به اشتراک بگذارد. این به معنای ترافیک بیشتر است!

3. بررسی ها

بررسی تشویقی محصولات و خدمات شما یک روش عالی برای افزایش ترافیک وب سایت با ایجاد علاقه بیشتر به برند شما است. می‌توانید نظرات مشتریان خود را در سایتی مثل نظرکده بنویسید. سعی کنید با سایت های دیگر تماس بگیرید. شما می توانید در ازای بررسی محصولات خود، پیشنهاد بررسی محصولات آنها را بدهید. بررسی ها به شما کمک می کند تا بک لینک های بیشتری را به سایت های خود دریافت کنید و سئوی شما را تقویت می کند، بنابراین این یک ترفند عالی برای داشتن دست بالا است.

4. بخش نظرات

اگرچه اغلب نادیده گرفته می شود، بخش نظرات می تواند راه دیگری برای افزایش ترافیک وب سایت باشد. روی نوشتن نظرات متفکرانه و مشارکت در بحث در مورد موضوعات مرتبط با جایگاه خود تمرکز کنید. این برای مقالات، ویدیوها، رسانه های اجتماعی و موارد دیگرمی تواند مورد استفاده قرار گیرد.

5. بیانیه های مطبوعاتی و پوشش رسانه ای

پوشش دهی محصول، خدمات یا برند شما در رسانه ها می تواند باعث افزایش ترافیک وب سایت شما شود. اگرچه هر مقاله شامل بک لینک به وب سایت شما نمی شود، پوشش رسانه ای برند شما را به مخاطبان بیشتری معرفی می کند و اعتبار برند شما را افزایش می دهد. برای کمک به افزایش شانس خود برای برجسته شدن، از یک متخصص روابط عمومی کمک بگیرید.

6. پادکست ها

درست مانند وبلاگ نویسی مهمان و پست های رسانه های اجتماعی، یافتن پادکست برای شریک شدن راه دیگری سرگرم کننده و موثر برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما است. اگر می‌توانید پادکست‌هایی را پیدا کنید که در صنعت یا جایگاه شما مورد استفاده قرار می گیرند، این یک فرصت عالی برای افزایش آگاهی در مورد برند خود و به دست آوردن دنبال‌کنندگان جدید است.

از این فرصت برای تبلیغ برند خود استفاده کنید و مطمئن شوید که به مردم می گویید چگونه درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. در حالت ایده‌آل، یک آهن‌ربای سرب خاص را وصل کنید تا به شما کمک کند نه تنها ترافیک وب‌سایت را افزایش دهید، بلکه نرخ تبدیل جدیدی برای کسب‌وکار خود ایجاد کنید.

7.در رویدادهای آنلاین شرکت کنید

رویدادهای آنلاین دارای مزایای زیادی برای صاحبان مشاغل هستند، از فرصت های شبکه ای گرفته تا تبلیغ برند شما. اگر بتوانید مکانی را برای صحبت به عنوان مهمان در یک رویداد آنلاین تضمین کنید.  این حتی بهتر است. تبلیغات رایگان در حالی که حضور در رویدادهای آنلاین بلافاصله ترافیک وب سایت را افزایش نمی دهد، آنها ابزار خوبی برای افزایش آگاهی از برند شما در صنعت شما هستند.

8. میزبانی رویدادهای آنلاین

علاوه بر شرکت در رویدادها، ممکن است دوست داشته باشید میزبانی خود را نیز امتحان کنید! رویدادهایی مانند وبینارها، کنفرانس ها و آموزش ها برای ایجاد جامعه ای در اطراف برند شما عالی هستند. همچنین می توانید مردم را تشویق کنید رویداد شما را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید.

تبلیغات پولی و افزایش ترافیک سایت

1. تبلیغات پولی به ازای کلیک

اگر بودجه بازاریابی دارید، ممکن است از تبلیغات پولی به ازای کلیک (PPC) برای افزایش ترافیک وب سایت استفاده کنید. در حالی که این می تواند گزینه گرانی باشد، اما می تواند بازدیدکنندگان زیادی را برای سایت شما ایجاد کند.

گزینه های تبلیغات PPC عبارتند از:

  • جستجوی تبلیغات
  • نمایش تبلیغات
  • تبلیغات بازاریابی مجدد
  • تبلیغات گوگل
  • تبلیغات حمایت شده توسط جیمیل

تبلیغات PPC می تواند راه موثری برای هدایت ترافیک به وب سایت شما با دستیابی به مخاطبان هدف شما باشد. با این حال، هزینه های تبلیغات PPC می تواند به سرعت افزایش یابد، بنابراین ابتدا تحقیق خود را انجام دهید.

2. تبلیغات پولی در شبکه های اجتماعی

با تبلیغات رسانه های اجتماعی پولی از هجوم رسانه های اجتماعی نهایت استفاده را ببرید. اگر در تلاش هستید که مخاطبان رسانه های اجتماعی خود را به طور ارگانیک افزایش دهید، ممکن است سرمایه گذاری در تبلیغات پولی را در نظر بگیرید تا پست های خود را توسط افراد بیشتری مشاهده کنید. این می تواند برای برخی از برندها بازی را تغییر دهد و ترافیک وب سایت را به طور چشمگیری افزایش دهد. از طرف دیگر می تواند یک شکست باشد. اگر یک کارآفرین انفرادی یا SME هستید، با چشمان باز وارد تبلیغات پولی در رسانه های اجتماعی شوید و مطمئن شوید که در مورد آنچه که می توانید هزینه کنید سختگیر باشید.

3. پست های اینفلوئنسر

اگر به دنبال راهی موثر برای افزایش ترافیک وب سایت هستید، اینفلوئنسر مارکتینگ را در نظر بگیرید. این شکل از تبلیغات پولی از اینفلوئنسرها برای تبلیغ برند یا محصولات شما استفاده می کند. با استفاده از اینفلوئنسرهای مناسب، می توانید حجم زیادی از ترافیک را به سایت خود هدایت کنید. بهترین کمپین‌ها معتبر و واقعی هستند، بنابراین مراقب باشید که تأثیرگذارانی را انتخاب کنید که سرمایه‌گذاری شما را ارزشمند می‌کنند.

4. بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته می تواند با وام گرفتن از مخاطبان موجود سایر سازندگان محتوا، برند شما را تقویت کند. با استفاده از طرح مشارکتی مناسب، می توانید ترافیک سایت خود را افزایش دهید و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید. شما همچنین از بررسی های وابسته و بک لینک ها بهره‌مند می شوید.

موارد دیگر در افزایش ورودی و ترافیک سایت

1. یک جامعه ایجاد کنید

یک راه قدرتمند برای تقویت حضور برند و افزایش ترافیک وب سایت، ایجاد یک جامعه آنلاین پیرامون محصول یا خدمات شما است. یک جامعه به شما امکان می دهد ارتباط نزدیک تری با مشتریان خود ایجاد کنید و در عین حال وفاداری و اعتماد به برند را بیشتر کنید.

2. محتوای ویروسی

هنگامی که در حال تولید محتوا برای وب سایت یا رسانه های اجتماعی خود هستید، سعی کنید قدرت محتوای قابل اشتراک گذاری را در نظر داشته باشید. زیبایی رسانه های دیجیتال این است که با کمپین مناسب می توانید در یک روز توسط هزاران نفر دیده شوید. ماهیت ویروسی محتوای دیجیتال به این معنی است که می تواند ترافیک وب سایت شما را یک شبه تغییر دهد.

تولید محتوای ویروسی آسان‌تر از انجام آن است، اما هرچه بیشتر بتوانید روی محتوای قابل اشتراک‌گذاری مانند ویدیو، اینفوگرافیک و کلیپ‌های صوتی تمرکز کنید، شانس موفقیت خود را بیشتر می‌کنید.

3. کالا

برچسب ها، خودکارها و سایر کالاها یک راه سرگرم‌کننده برای افزایش آگاهی از برند شما است. برای افزایش ترافیک وب سایت، یک کد QR به هر بسته بندی یا مواد تبلیغاتی اضافه کنید. حتی بهتر است اگر بتوانید با یک شرکت معروف همکاری تجاری انجام دهید و تبلیغات بیشتری از آنها دریافت کنید.

4. تست A/B

هر شکلی از بازاریابی را که برای جذب ترافیک بیشتر به وب سایت خود انتخاب کنید، اگر می خواهید بازگشت سرمایه را در کمپین های خود افزایش دهید، استفاده از تست A/B ایده بسیار خوبی است.

تست A/B یک تست تقسیم است که به شما امکان می دهد ارزیابی کنید که کدام نسخه از کمپین شما بهترین است. این آزمون به گونه ای طراحی شده است که به شما بینشی در مورد آنچه مخاطبان شما به آن پاسخ می دهند ارائه دهد. با استفاده از تست A/B، می توانید مطمئن شوید که از موثرترین نسخه کمپین بازاریابی خود برای افزایش ترافیک وب سایت و افزایش تبدیل استفاده می کنید.

برای افزایش ترافیک وب سایت خود آماده اید؟
ما 40 ایده آسان را برای افزایش ترافیک وب سایت و ایجاد نرخ تبدیل بیشتر بررسی کرده ایم. اگه شما راه های دیگری می شناسید می توانید در بخش کامنت ها با ما به اشترک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید