رپورتاژ آگهی

فضای ناسالم کسب و کارهای اینترنتی در ایران

میزبان فا

رقابت از نوع سالم، موجب پیشرفت و توسعه می شود. اما زمانی که رقابت بصورت ناسالم و با اهداف تخریب باشد در نهایت بیشتر از هر کسی، خود شخصی که این رقابت ناسالم را شروع کرده است به سمت نابودی می رود! متاسفانه بعضا دیده می شود که کسب و کارها به جای تمرکز بر ارتقای سطح بهره وری و افزایش کیفیت خدمات، روی به تخریب رقبا می کنند تا با این روش، خود را محبوب و خوب جلوه دهند! در صورتی که این کارها نتیجه ای جز نابودی خود آن نخواهد داشت.

تشریح و بررسی یک توطئه نافرجام!!!

شرکت میزبان فا بیش از 10 سال است که با ارائه سرویس های باکیفیت و میزبانی بیش از 30 هزار وبسایت فعال، جزو بهترین شرکت های هاستینگ کشور است. روند رشد، توسعه و محبوبیت میزبان فا به قدری پرقدرت بود که اکثر شرکت های رقیب به نوعی از حضور این برند، شگفت زده شده و برخی نیز وقتی دیدند کار از کار گذشته، دست به توطئه چینی زدند!!!

قضیه از آنجا شروع می شود که در سال 98 قرار شد سرورهای میزبان فا به دیتاسنتر افرانت انتقال یابد. اینکار استارت خورد و متاسفانه پس از گذشت مدت کوتاهی دیدیم که زیرساخت های افرانت، پاسخگوی نیاز ما نیست، بخصوص شبکه آن که در مقابل حملات D-DoS پایداری نداشت. به دلیل حجم بالای کاربران، در این مدت کوتاه برخی از کاربران از وضعیت سرویس ها ناراضی شدند و بر همین اساس، مجموعه میزبان فا تصمیم گرفت سریعا یک زیرساخت عالی برای کاربران خود فراهم نماید.

بلافاصله دیتاسنتر برج میلاد تهران برای اینکار، انتخاب و هاست های همه کاربران به آنجا منتقل شد. این مدت کوتاه باعث شد برخی از رقبا از شرایط موجود، سوء استفاده کرده و تعدادی را برای جوسازی منفی علیه میزبان فا در سطح وب، بسیج کنند. بررسی های دقیق و عمیق ما نشان می دهد که یک تیم چند نفره که مدل رفتاری آنها کاملا قابلا تشخیص است در سطح وب، بر ضد میزبان فا نظراتی را منتشر می کنند که کاملا مشخص است از یک نیت بدخواهانه سرچشمه می گیرد!

لازم به ذکر است از آن زمان تا الان، بالاترین سطح کیفی و پایداری برای کاربران میزبان فا تامین شده و با سرویس های جدیدی که میزبان فا ارائه نموده است می توان گفت رقیبی از لحاظ کیفیت برای میزبان فا در ایران وجود ندارد.

در لینک زیر می توانید نظرات موجود در نظرکده را با هم مقایسه کنید. خواهید دید که بسیاری از آنها (به غیر از چند مورد) همگی با یک سیاست خاص رهبری می شوند.

لینک: https://nazarkade.com/review/mizbanfa.net

و اما! هاست نسل 10 برای اولین بار در ایران

هاست نسل 10 یعنی استفاده از سرورهای نسل 10 کمپانی HPE که در حال حاضر، بالاترین سطح پردازشی و عملکرد را ارائه می کند. جالب اینجاست که هم اکنون، تنها شرکت میزبان فا توانسته هاست های خود را بر روی این سرورها ارائه نمایید. در پاسخ به این سوال که چرا دیگر شرکت های هاستینگ، هنوز از این سرورها استفاده نکرده اند یک جمله است:

قیمت بسیار بالای سرورهای نسل 10

جالب است بدانید قیمت هر سرور نسل 10 با حافظه NVMe مخصوص سرور، بالغ بر 400 میلیون تومان هزینه در پی دارد اما سرورهای نسل 8 و 9 که توسط شرکت های هاستینگ دیگر استفاده می شود در بالاترین حد، قیمتی در حدود 30 میلیون تومان دارند! یعنی سرورهای میزبان فا بیش از 10 برابر گرانقیمت تر هستند که نتیجه آن به شرح است:

  • دستیابی به بیش از 5 برابر سرعت بیشتر
  • دستیابی به پایداری نزدیک به 100 درصد
  • منابع سخت افزاری بهینه و سریع
  • کارایی چند برابری منابع در مقایسه با سرورهای قدیمی
  • ارائه شده بر روی زیرساخت ابری با معماری کلاسترینگ
  • بهره گیری از فایروال های سخت افزاری فوق قدرتمند

و ده ها مورد دیگر که می توانید لیست کامل و تشریح آنها را در سایت میزبان فا مشاهده نمایید.

راهنمای خرید هاست از میزبان فا

اگر قصد خرید هاست از میزبان فا را دارید بهتر است قبل از اقدام به ثبت سفارش با همکاران ما مشورت نمایید تا بهترین سرویس را به شما پیشنهاد نمایند. اینکار از طریق سیستم چت آنلاین و شماره تماس 02191001379 بصورت سریع قابل انجام است.

مخصوصا اگر سایت پربازدیدی دارید این موضوع، اهمیت بسیار بالاتری دارد. زیرا بعضا دیده می شود که برای یک سایت پربازدید، هاست پایه را خریداری می کنند که منابع آن کافی نخواهد بود و نیاز به ارتقای آن وجود خواهد داشت. بنابراین می بایست یک سرویس با منابع مناسب را برای سایت خود سفارش دهید تا بتوانید بالاترین سطح عملکرد و سرعت را داشته باشید.

پیشنهاد ما معمولا به سایت های فعال و پربازدید وردپرسی، هاست مخصوص وردپرس است.

دیدگاهتان را بنویسید