مدیریت کسب و کار

رایگان

کسب و کار خود را مدیریت کنید

اگر کسب و کار شما در نظرکده موجود هست، شما می توانید مدیریت آن را به صورت رایگان بر عهده بگیرید و در صورتی که کسب و کار شما هنوز در نظرکده ثبت نشده نیز، با ثبت نام رایگان درسایت، کسب و کار خود را به سایت اضافه کنید.
مدیریت کسب و کار در نظرکده
ویجت نظرکده
رایگان

ویجت اعتماد کاربران برای سایت شما

کاربران جدید، نظرات مشتریان قبلی و فعلی شما را می خوانند و سپس اقدام به خرید میکنند. یکی از راه های جلب اعتماد کاربران برای خرید از سایت شما، نظرات کاربران می باشد و شما می توانید با قرار دادن ویجت نظرکده در سایت خود، کاربران و مشتریان خود را دعوت به نوشتن نظر درباره خودتان کنید و کاربران جدید، با خواندن این نظرات، به شما اعتماد کرده و از سایت شما خرید می کنند.
رایگان

چند لینک در یک لینک برای اینستاگرام شما

در اینستاگرام شما می توانید یک لینک را در بیو پیج خود قرار دهید.
اما در نظرکده، امکانی را برای شما فراهم کرده ایم تا به صورت رایگان بتوانید چند لینک را در یک لینک قرار دهید و سپس در بیو اینستاگرام خود منتشر کنید.

با این کار، کاربران شما به راحتی اطلاعات تماس شما را خواهند داشت و یا به راحتی میتوانند در واتس اپ و یا تلگرام شما پیام ارسال کنند.

همچنین امتیاز کسب و کار شما نیز در این صفحه برای کاربران قابل مشاهده هست و باعث می شود تا آنها به پیج شما بیشتر اعتماد کنند.

چند لینک در یک لینک اینستاگرام
پاسخ به نظرات کاربران در نظرکده
۳ ماه رایگان

پاسخ به نظرات کاربران

شما می توانید به کاربرانی که در سایت نظرکده و برای کسب و کار شما نظر داده اند، پاسخ بدهید.

این کار باعث می شود تا کاربران به شما اعتماد بیشتری کنند و اگر کاربری از تجربه خرید خود ناراضی بود، با پاسخ شما باعث شود تا نظر خود را اصلاح کند و همچنان به برند شما وفادار بماند و از شما خرید کند.

جهت فعال سازی این قابلیت برای شما، به پشتیبانی پیام بدهید.

سوالات متداول

شما می توانید با قرار دادن ویجت نظرکده در سایت خود، کاربران را تشویق به نظر دادن در سایت نمایید. همچنین می توانید برای اینستاگرام خود نیز، لینک بسازید که در آنجا نیز رتبه و امتیاز شما برای کاربرانتان قابل مشاهده می باشد.

شما می توانید برای دعوت کاربرانتان، لینک صفحه خود را برای کاربرانتان پیامک و یا ایمیل کنید و آنها را دعوت به نوشتن دیدگاهشان کنید.

هر چه تعداد نظرات کاربران در سایت بیشتر باشد، کاربران بیشتر به کسب و کار شما اعتماد می کننند.

بعد از ثبت نام در سایت که با شماره موبایل شما انجام می شود، شما باید نام کسب و کار خود را برای ما ارسال کنید.

سپس ما یک کد تایید به آدرس ایمیل آن سایت و یا پیج اینستاگرام کسب و کار شما ارسال می کنیم و شما با وارد کردن آن کد در سایت، می توانید کسب و کار خود را مدیریت کنید.

مدارک دیگری برای احراز هویت نیاز نیست.

متاسفانه در حال حاضر امکان حذف سایت یا کسب و کار شما از سایت نظرکده موجود نمی باشد و لطفا درخواست ننمایید.

در صورتی که در صفحه کسب و کار شما نظر مغرضانه نوشته شده است و این نظر از نظر شما درست نمی باشد، می توانید آن نظر را گزارش کنید تا ما بررسی کنیم و در صورتی که مغرضانه بودن نظر تایید شد، آن نظر از سایت حذف میگردد.

در صورتی که نظر مغرضانه برای کسب و کار شما گذاشته بودند و شما درخواست حذف آن را داشتید، ما به کاربری که این نظر را ارسال کرده است پیام میدهیم تا مدارک خود را برای اثبات نظرش در سایت ارسال کند و بعد از بررسی مدارک تصمیم به حذف نظر و یا باقی ماندن نظر در سایت می کنیم.

استفاده از بیشتر امکانات سایت برای کسب و کارها به صورت رایگان می باشد. شما می توانید برای سایت خود ویجت نظرات کاربران را به صورت رایگان دریافت نمایید و همچنین می توانید لینک برای اینستاگرام خود را نیز به صورت رایگان استفاده کنید.

پاسخ به نظرات کاربران از امکانات پیشرفته سایت می باشد و شما می توانید از خدمات ویژه سایت، ۳ ماه به صورت رایگان استفاده نمایید.

نام کسب و کار یا محصـول را تایپ کنید. مثلا: دیجی کالا