مدیریت کسب و کار

رایگان

کسب و کار خود را مدیریت کنید

اگر کسب و کار شما در نظرکده موجود هست، شما می توانید مدیریت آن را به صورت رایگان بر عهده بگیرید و در صورتی که کسب و کار شما هنوز در نظرکده ثبت نشده نیز، با ثبت نام رایگان درسایت، کسب و کار خود را به سایت اضافه کنید.
مدیریت کسب و کار در نظرکده
ویجت نظرکده
رایگان

ویجت اعتماد کاربران برای سایت شما

کاربران جدید، نظرات مشتریان قبلی و فعلی شما را می خوانند و سپس اقدام به خرید میکنند. یکی از راه های جلب اعتماد کاربران برای خرید از سایت شما، نظرات کاربران می باشد و شما می توانید با قرار دادن ویجت نظرکده در سایت خود، کاربران و مشتریان خود را دعوت به نوشتن نظر درباره خودتان کنید و کاربران جدید، با خواندن این نظرات، به شما اعتماد کرده و از سایت شما خرید می کنند.
رایگان

چند لینک در یک لینک برای اینستاگرام شما

در اینستاگرام شما می توانید یک لینک را در بیو پیج خود قرار دهید.
اما در نظرکده، امکانی را برای شما فراهم کرده ایم تا به صورت رایگان بتوانید چند لینک را در یک لینک قرار دهید و سپس در بیو اینستاگرام خود منتشر کنید.

با این کار، کاربران شما به راحتی اطلاعات تماس شما را خواهند داشت و یا به راحتی میتوانند در واتس اپ و یا تلگرام شما پیام ارسال کنند.

همچنین امتیاز کسب و کار شما نیز در این صفحه برای کاربران قابل مشاهده هست و باعث می شود تا آنها به پیج شما بیشتر اعتماد کنند.

چند لینک در یک لینک اینستاگرام
پاسخ به نظرات کاربران در نظرکده
رایگان

پاسخ به نظرات کاربران

شما می توانید به کاربرانی که در سایت نظرکده و برای کسب و کار شما نظر داده اند، پاسخ بدهید.

این کار باعث می شود تا کاربران به شما اعتماد بیشتری کنند و اگر کاربری از تجربه خرید خود ناراضی بود، با پاسخ شما باعث شود تا نظر خود را اصلاح کند و همچنان به برند شما وفادار بماند و از شما خرید کند.

اشتراک پایه و ویژه

نمایش آمار کسب و کار شما

شما با خرید اشتراک پایه و ویژه می توانید آمار بازدید از صفحه کسب و کار خود را ببینید. این آمار شامل آمار بازدید روزانه کسب و کار شما می باشد که در بازه یک ماه اخیر می باشد.

همچنین آمار بازدید کل را نیز به شما نمایش میدهیم. آمار بازدید صفحه شما از لحظه ای که کسب و کار شما به نظرکده اضافه شده است.

مدیریت کسب و کار
مدیریت کسب و کار
اشتراک پایه و ویژه

توضیحات کسب و کار همراه با لینک های فالو (مناسب برای سئو)

شما با خرید اشتراک پایه می توانید به اندازه ۴۰۰ کاراکتر درباره کسب و کار خود توضیحات بنویسید و این توضیحات در صفحه کسب و کار شما نمایش داده می شود.

در صورتی که اشتراک ویژه خریداری نمایید، می توانید ۲ لینک فالو هم در متن درج نمایید و به صفحات سایت خود لینک بدهید. این لینک ها تاثیر زیادی در سئوی سایت شما دارد و شما می توانید هر وقت که نیاز داشتید توضیحات و لینکهای فالو خود را تغییر دهید.

اشتراک ویژه

تبلیغ کسب و کار شما در سایت نظرکده

با خرید اشتراک ویژه، صفحه کسب و کار شما در تمامی صفحات نظرکده نمایش داده می شود. کسب و کار شما در تمامی صفحات به صورت رندم نمایش داده می شود و باعث می شود تا کاربران با کسب و کار شما بیشتر آشنا شوند و نظرات کاربران شما را بخوانند و برای خرید وارد سایت شما شوند.

مدیریت کسب و کار
پیامک به کاربران
اشتراک پایه و ویژه

ارسال پیامک بعد از پاسخ شما به کاربران

در صورتی که اشتراک پایه یا ویژه نظرکده را خریداری کرده باشید، بعد از پاسخ شما به نظرات کاربران، یک پیامک برای کاربر ارسال می شود و به کاربر اطلاع داده می شود که شما به نظرش پاسخ داده اید.

این باعث می شود تا کاربر پاسخ شما را ببینید و پاسخ شما باعث می شود تا مشکلات کاربر برطرف گردد و منجر به اعتماد دوباره از کسب و کار شما می گردد.

سوالات متداول

شما می توانید با قرار دادن ویجت نظرکده در سایت خود، کاربران را تشویق به نظر دادن در سایت نمایید. همچنین می توانید برای اینستاگرام خود نیز، لینک بسازید که در آنجا نیز رتبه و امتیاز شما برای کاربرانتان قابل مشاهده می باشد.

شما می توانید برای دعوت کاربرانتان، لینک صفحه خود را برای کاربرانتان پیامک و یا ایمیل کنید و آنها را دعوت به نوشتن دیدگاهشان کنید.

هر چه تعداد نظرات کاربران در سایت بیشتر باشد، کاربران بیشتر به کسب و کار شما اعتماد می کننند.

بعد از ثبت نام در سایت که با شماره موبایل شما انجام می شود، شما باید نام کسب و کار خود را برای ما ارسال کنید.

سپس ما یک کد تایید به آدرس ایمیل آن سایت و یا پیج اینستاگرام کسب و کار شما ارسال می کنیم و شما با وارد کردن آن کد در سایت، می توانید کسب و کار خود را مدیریت کنید.

مدارک دیگری برای احراز هویت نیاز نیست.

متاسفانه در حال حاضر امکان حذف سایت یا کسب و کار شما از سایت نظرکده موجود نمی باشد و لطفا درخواست ننمایید.

در صورتی که در صفحه کسب و کار شما نظر مغرضانه نوشته شده است و این نظر از نظر شما درست نمی باشد، می توانید آن نظر را گزارش کنید تا ما بررسی کنیم و در صورتی که مغرضانه بودن نظر تایید شد، آن نظر از سایت حذف میگردد.

در صورتی که نظر مغرضانه برای کسب و کار شما گذاشته بودند و شما درخواست حذف آن را داشتید، ما به کاربری که این نظر را ارسال کرده است پیام میدهیم تا مدارک خود را برای اثبات نظرش در سایت ارسال کند و بعد از بررسی مدارک تصمیم به حذف نظر و یا باقی ماندن نظر در سایت می کنیم.

بله. ثبت وب سایت و استفاده از امکانات آن رایگان می باشد و شما می توانید با خرید اشتراک، از خدمات و امکانات بیشتری استفاده نمایید.

ابتدا در سایت ثبت نام نمایید. سپس سایت خود را به صورت رایگان در نظرکده ثبت نمایید. بعد از ثبت وب سایت در نظرکده شما می توانید از امکانات رایگان سایت استفاده نمایید و یا اشتراک خریداری کنید.

نام کسب و کار یا محصـول را تایپ کنید. مثلا: دیجی کالا